Rozbojarz , który napadł w Chrzanowie na ul. Krakowskiej  trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali 29- letniego mieszkańca Żarek, który w dn. 05.08.2018r. napadł  przypadkowego przechodnia na ul. Krakowskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut, Sąd Rejonowy w Chrzanowie postanowił o tymczasowym aresztowaniu 29- latka na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn grozi mu do 18 lat pozbawienia wolności.

 

5 sierpnia 2018 roku przed północą, 28- letni mieszkaniec Chrzanowa został zaczepiony przez jednego z dwóch przypadkowo napotkanych mężczyzn. 28- latek po spotkaniu towarzyskim wracał ul. Krakowską w Chrzanowie do domu, zapytany, gdzie idzie wyznał prawdę. Pomimo kulturalnej odpowiedzi został uderzony trzy razy szklaną butelką w głowę. Napastnik zażądał od 28- latka wydania telefonu komórkowego i portfela, zakrwawiony chrzanowianin uciekł i zadzwonił po pomoc. W związku z obrażeniami jakich doznał, konieczne było wezwanie pogotowia ratunkowego, które udzieliło rannemu fachowej pomocy medycznej.

Chwilę po zdarzeniu, policjanci zatrzymali sprawcę, w czym znacznie pomógł sam napadnięty opisując wygląd mężczyzny, który go zaczepił. Okazało się, że agresor, to 29- latek z Żarek, który znany jest chrzanowskiej Policji ze swej kryminalnej przeszłości.

W Prokuraturze Rejonowej w Chrzanowie mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania dokonania rozboju w warunkach powrotu do przestępstwa. Wczoraj ( 7 sierpnia b.r.) sąd przychylił się do wniosku prokuratury i orzekł wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również