Na I Międzynarodowy Zlot Miłośników Militariów w Trzebini przybędą grupy rekonstrukcyjne i paramilitarne z całego kraju, Czech, Niemiec, a nawet Szkocji. Wraz z nimi przyjedzie mnóstwo militarnych pojazdów, które przez dwa dni będą robić prawdziwe show. Mowa o pojazdach takich jak:

- czołgi,
- amfibie,
- wojskowe ciężarówki,
- transportery bojowe,
- jeepy i pojazdy terenowe,
- motocykle.

Dla gości wydarzenia pojazdy te dostępne będą nie tylko jako eksponaty. Zdecydowana większość tego sprzętu jest dopuszczona do uczestnictwa w ruchu drogowym, dlatego ich właściciele będą oferowali bezpieczne przejażdżki po terenie zlotu. Miłośnicy mocnych wrażeń będą mogli nawet popływać amfibiami. 

Same pojazdy to jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowali dla Was Architekci Dobrej Zabawy i Miłośnicy militariów Trzebinia. Zabawę z pewnością umilą Wam:

- pokazy dynamiczne,
- pokazy taktyki walki (np. porwanie, odbijanie vip'a),
- rekonstrukcje,
- parada militarna,
- wystawa klasyków motoryzacji,
- dmuchane zamki,
- wojskowa gastronomia,
- strzelnica,
- militarna strefa handlowa,
- pokazy pirotechniczne,
- gry, zabawy i zawody z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych i dorosłych.

Dojazd na wydarzenie: wjazd do strefy wydarzenia mieści się niespełna 250 metrów od zjazdu z autostrady A4, przy Drodze Krajowej 79, tuż obok marketu Budowlanego Majster. Osoby przyjezdne, które chcą trafić prosto na parkingi, w nawigację wpisać powinny miejscowość (32-540) Trzebinia, ulica: Tuwima.

 

https://www.facebook.com/events/142232813139475/