Informacja o udostępnieniu do wglądu spisu wyborców

Spis wyborców sporządzony w celu przeprowadzenia wyborów zarządzonych na 21.10.2018 r. jest udostępniony do wglądu w Urzędzie Miejskim w Alwerni.

INFORMACJA O UDOSTĘPNIENIU

DO WGLĄDU SPISU WYBORCÓW

 Na podstawie art.36 & 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 Kodeks wyborczy /Dz.U. 2018 r., poz 754 z późn. zm. / Burmistrz Gminy Alwernia informuje, że spis wyborców sporządzony w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. jest udostępniony do wglądu w Urzędzie Miejskim w Alwerni, w terminie od dnia 1 października 2018 r. do dnia 15 października 2018 r. w pokoju nr 102 (I piętro) w godzinach jego urzędowania.

Udostępnienie spisu wyborców następuje na pisemny wniosek zainteresowanego.

Polega ono na udzieleniu informacji, że osoba wskazana we wniosku jest ujęta w spisie wyborców lub nie figuruje w spisie, w tym również z powodu skreślenia ze spisu albo, że danie wpisane we wniosku różnią się od danych osoby wpisanej do spisu wyborców.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.