Amatorów wycieczek rowerowych zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawiej zaprezentowaną trasę rowerową na terenie Małopolski. Dwie najciekawsze prace zostaną nagrodzone jednorazowymi nagrodami pieniężnymi.

Grafika z tytułem konkursu na trasę rowerową

 

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co trzeba zrobić, to przekonać Organizatora konkursu, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniana jest nie sama trasa, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Forma pracy:

  • mapa + opis
  • tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf
  • zdjęcia lub materiał filmowy (Twojego autorstwa)

Zasady:
1. Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców woj. małopolskiego w wieku od 15 do 115 lat ?
2. Proponowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa małopolskiego.
3. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem Twojej pracy może być dowolna, ulubiona trasa ?
4. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.

SUMA NAGRÓD 1500 zł

  • I miejsce: 1000zł
  • II miejsce: 500zł

      

Aby wziąć udział w konkursie wyślij swoją pracę na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak27314').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy27314 = 'konkurs' + '@'; addy27314 = addy27314 + 'clicktrans' + '.' + 'pl'; var addy_text27314 = 'konkurs' + '@' + 'clicktrans' + '.' + 'pl'; document.getElementById('cloak27314').innerHTML += ''+addy_text27314+''; //--> W temacie maila wpisz: Moja trasa rowerowa.

Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl/  lub http://clicktrans.com/blog/  w celu promocji trasy w Polsce i za granicą.

Termin zgłoszeń: do 17 września 2017 r.

Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-malopolskie

 

Do udziału w konkursie zaprasza Serwis internetowy Clicktrans.pl

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio