Kilkuset motocyklistów zjechało w sobotę 16 czerwca br. nad trzebiński Balaton na wielki Piknik Motocyklowy. Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia oraz trzebińskich motocyklistów – już po raz trzeci – okazała się strzałem w dziesiątkę!Liczne konkursy, gry i zabawy, a także wiele koncertów, w tym główny wieczorny koncert zespołu Chłopcy z Placu Broni, przyciągnęły miłośników motocykli i nie tylko z naszego województwa, ale również z województwa śląskiego.

Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i na pewno w kolejnym roku odbędzie się ponownie. Wcześniej, bo w niedzielę 24 czerwca br., zapraszamy na PARADĘ MOTOCYKLOWĄ ulicami Trzebini w ramach organizowanego święta naszego miasta i gminy.

Obszerna fotorelacja oraz nagrania video dostępne są na fanpage Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia oraz Piknik Motocyklowy.

Dziękujemy Wszystkim Sponsorom, Darczyńcom, Osobom zaangażowanym w przygotowanie tego Pikniku, Trzebińskiemu Centrum Kultury, Fundacji “Szansa na Rozwój”, Służbie Maltańskiej, wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenia akcji charytatywnej dla Mikołaja Chmiel i Mikołaja Banaszaka. Dziękujemy wolontariuszom, wszystkim fotografom i osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się swoją pracą czy obecnością do udanego przebiegu III Pikniku Motocyklowego.
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio