Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini oraz Wiejski Dom Kultury w Młoszowej już od 26 lat organizuje Konkurs Piosenki „Młoszowskie Nutki”. Zgłoszenia przyjmowane są do 14.11. Czytaj więcej

Celem imprezy jest doskonalenie umiejętności wokalno-muzycznych, rozwijanie wrażliwości    estetycznej dzieci i młodzieży, a przede wszystkim konfrontacja umiejętności dzieci i młodzieży o zainteresowaniach wokalno - muzycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczestników przedszkoli, szkół podstawowych, placówek kulturalnych, świetlic z terenu Miasta i Gminy Trzebinia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym interesującym kulturalnym przedsięwzięciu 20 listopada 2018r. o godz. 9.00 - przesłuchania konkursowe /wcześniejsze zgłoszenia do 14.11.18r./ oraz 23 listopada 2018r. o godz. 16.00 - podumowanie i wreczenie nagród  - WDK w Młoszowej.

Szczegóły konkursu oraz regulamin w załącznikach: regulamin, karta ocenyzgoda nauczycielazgoda opiekuna prawnego uczestnika

                                                                    

                                                                    

 

                MN 2018 jpg

                     

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.