Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że o godz. 12.00, w dniu 21.06.2018 r., w związku z przebudową skrzyżowania na rondo, w ciągu DK 79, wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic: Kościuszki, Harcerskiej i Metalurgicznej w Trzebini. Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu spowoduję zamknięcie DK 79 – ul. Kościuszki, w rejonie skrzyżowania z ul. Harcerską i ul. Metalurgiczną. Objazd zostanie poprowadzony przez ul. św. Stanisława, ul. Dąbrowskiego i ul. Pułaskiego w Trzebini.

 

Planowany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu: 20.10.2018 r.

 

Informacje uzyskane z Eurovia Polska S.A.

Komentarze   
-1 #1 Witek 2018-06-19 14:10
Chory pomysł.Potrzebn e rondo ale na skrzyżowaniu ul.Świętego Stanisława i Kościuszki.Ale cóż mieszkańców i kierowców nikt nie pyta o zdanie.Więc zamiast ułatwienia dla kierowców będzie utrudnienie.
Cytować
-1 #2 Sylwia 2018-06-19 23:11
A którędy dojadę na ul harcerska ?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio