Otwarcie nowego oddziału przedszkolnego

9 października 2018 roku odbyła się uroczystość otwarcia nowego oddziału przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym „FANTAZJA” w Kwaczale.

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Gminy Alwernia Tomasz Siemek, Zastępca Burmistrza Anna Rajca, Dyrektor Przedszkola w Kwaczale Dorota Ostrogórska oraz zaproszeni goście Andrzej Dudziak - Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Chrzanowie, Beata Majkrzak - Zastępca Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Chrzanowie, Sławomir Piwowarczyk Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chrzanowie, Justyna Wierzba Zastępca Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Chrzanowie, Dorota Skwarek Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz radni Rady Miejskiej w Alwerni, dyrektorzy jednostek Gminy Alwernia, rodzice.

Po przemówieniach i podziękowaniach nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi w nowoutworzonym oddziale przedszkolnymi. Dokonali tego wspólnie z Burmistrzem Tomaszem Siemkiem przedszkolaki w strojach krakowskich.

 

Pan Burmistrz Tomasz Siemek przekazał przedszkolakom prezenty do nowego oddziału przedszkolnego. Potem dzieci wystąpiły z pięknie przygotowanym na tę uroczystość przedstawieniem.

 

Każdy z uczestników otrzymał od najmłodszych gospodarzy uroczystości po małym upominku – piernikowym serduszku z przypiętą karteczką Przyjaciel Przedszkola.

FOTORELACJA

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.