Patrząc na sytuację na świecie i w Polsce, mam wrażenie, że coś jest nie tak. Mam wrażenie, że ogromna siła monopolistyczna utrzymywana z potężnych pieniędzy socjalistycznych, a precyzyjniej mówiąc z pieniędzy podatników -niewolników, które krążą od najmniejszych biznesów i konsumentów (wyniszczanych) do największych biznesów (promowanych) przy pomocy socjalistycznych instytucji represji i ściągania podatków, próbuje ostatnimi swoimi siłami propagandy IV władzy, czyli mediów tego reżimu III RP, który wepchnął nas do molocha Unii Europejskiej, zmiażdżyć do końca wolność jednostki.

Nie wspominając wojennego języka jakim posługuje się obecnie rządząca partia Platforma Obywatelska w koalicji z PSL, wspomnę kilka faktów.

Większość władzy, która była zwolennikami dywersyfikacji energii, czyli niezależności od innych państw pod względem pozyskiwania energii ginie w rzekomej katastrofie lotniczej do której według reżimowych mediów (TVN, Gazeta Wyborcza) doprowadził sam prezydent Lech Kaczyński, wbiegając do kabiny pilotów przez jak się okazuje „otwarte drzwi do kokpitu” nie powstrzymał go nawet długi bieg przez pomieszczenie dla stewardes i krzycząc na pilota wyrzucił go z siedzenia jak Pudzianowski Najmana – wyrwał go razem z pasami – i sam zasiadł za sterami samolotu, owładnięty manią wylądowania na lotnisku w Smoleńsku za wszelką cenę. Nie powstrzymał go nawet drugi pilot, taką miał siłę przebicia.

Choć nie potwierdzają tego nagrania ze skrzynek w których nagrano komendę pilota na wysokości 90 metrów, który mówi „odchodzimy” co oznacza odwrót od manewru lądowania to jednak Gazeta Wyborcza z niedowierzaniem kręci pod nosem i w swoich tekstach marnych dziennikarzyn, że to jakaś mistyfikacja Lecha, który wołał będąc za sterami, że „odchodzi na zawsze”, a nie od nieodpartej chęci lądowania.

Ja wiem, że niektórzy się uśmiechają jak ja czytając ten tekst, bo rozumieją ironię, ale to są autentyczne poczynania tych mediów i w sumie sam się zastanawiam, czy się śmiać, czy może żyję w skretyniałym kraju od najwyższych struktur władzy PO tych na dole, że moje teksty rozumie tylko 5% społeczeństwa, a reszta to banda zidiociałych pipek, które ujadają, że nie mam racji, obrażając mnie, ale nie potrafią pokazać twarzy, wrzeszcząc, że nie tylko oni tak myślą, bo tak myśli TVN.

Choć TVN i GW jest dla idiotów, a w kręgach intelektualnych mówi się:

Wyłącz TVN i Onet.pl, włącz myślenie.

Taka prawda. To co piszę naprawdę rozumie może 5 % społeczeństwa, a i tak może to być liczba przesadzona. Nie piszę, że popiera, tylko piszę, że rozumie, co oczywiście oznacza też, że 5% społeczeństwa na pewno popiera to co piszę. A ilu poza tymi 5 % popiera, tego nie wiem, być może są tacy co zdołali przeliterować pierwszy akapit i już mnie poparli.

To była mała dygresja, a teraz wracamy do faktów politycznych.

Coraz więcej poważnych publicystów zastanawia się na ilością wpływów interesów niemieckich, rosyjskich i amerykańskich w Polsce.

Amerykanie rozmieszczają już swoje rakiety Patriot w Marągu, robią to od 20 maja 2010 roku.

Reżimowe media podają, że Polacy w ramach wspólnych manewrów wojskowych NATO u wybrzeży Francji zniszczyli cztery miny morskie. Nie wiadomo skąd te miny się tam wzięły bo artykuł reżimowych mediów o tym nie pisze.

Zachodzi pytanie jaka wojna trwa u wybrzeży Francji o której nie wiemy?

Nie było napisane, czy to były miny morskie, które przetrwały 65 lat od II wojny światowej i nie zardzewiały. To zakrawa o jakiś absurd medialny, albo ukazuje absurdalność rzeczywistości w jakiej żyjemy i przypomina coraz bardziej rzeczywistość opisaną przez Orwella rok 1984.

Krzykaczy, tropiących osoby wysnuwające niepoprawne politycznie teorie spiskowe uspokajam, że nie jest to już teoria spiskowa, lecz fakt opisany przez Onet.pl.

Tutaj się uśmiecham porozumiewawczo do doszukujących się ironii inteligentnej części społeczeństwa.

Co dalej? CO2 nie wypaliło bo mamy chłodzenie klimatu, grypa umarła śmiercią naturalną – to są oczywiście znamiona systemów totalitarnych – zatem zostaje do zbadania powódź i kataklizm jaki dotknął Polskę.

To wygląda wręcz na jakiś niesamowity zbieg okoliczności w okolicznościach wojennych, jakimi są manewry NATO w walce z minami, które nie wiadomo kto podłożył u wybrzeży Francji, przemieszczanie się wojsk, tworzenie RBN (Rady Bezpieczeństwa Narodowego) w Polsce, nie wiadomo w jakim celu oraz zbliżającej się wielkimi krokami drugiej fali kryzysu sterowanego odgórnie o czym większość inteligencji wie.

Wszyscy mieszkańcy obserwujący tamy, bo mieszkający obok nich mówią zgodnie:

Ktoś tę sporą ilość opadów wykorzystał do zatopienia ludzi i spowodowania zamieszania w Polsce.

Tamy w obliczu złej prognozy pogody zapowiadającej opady powinny spuszczać wodę, a ją gromadziły aż po brzegi i w najgorszym momencie opadów woda została spuszczona z maksymalną mocą.

Mało tego.

Chyba nie muszę przypominać jak to polityk wschodniego państwa krzyczał niedawno na swoich podwładnych, że na wielkich uroczystościach i obchodach ma być piękna pogoda, a jak nie będzie to czeka ich więzienie.

W Chinach zaś pozbyto się pyłu z pustyni podobną metodą regulowania pogody.

Cytuję:

„Władze miasta zareagowały w czwartek zlecając meteorologom i inżynierom przeprowadzenie operacji tzw. zasiewania chmur. Wykorzystuje się do tego jodek srebra - substancję podobną do kryształków lodu, która powoduje szybsze zamarzanie kropelek w chmurach i większe opady. Nad Pekinem rozproszono w powietrzu ponad 160 specjalnie przygotowanych kapsuł z jodkiem srebra. Rezultat tych działań to najobfitsze tej wiosny opady deszczu w stolicy - informuje Xinhua. „

Z tych przykładów mamy niewielki obraz dziwnych zjawisk na świecie politycznych, meteorologicznych i nie wspomnianych geofizycznych, ale zaznaczam, że takie są.

I teraz wracamy do meritum tego artykułu.

Wiadome jest, że spalarnie odpadów mają dawać energię elektryczną. Wiadome jest też o ich szkodliwym działaniu na środowisko człowieka i wiadome jest, że nikt ich nie chciał w większych miastach południowej Polski i udało się je prawie po cichu usytuować w powiecie chrzanowskim przy pomocy usłużnych polityków.

Zrobiono sondy i różne manewry propagandowe za pieniądze podatnika, który na taką spalarnie nigdy pod swoim domem by się nie zgodził.

Sonda jawna o treści, czy zgodziłbyś się na spalarnię pod sowim domem wyglądałaby następująco.

Na NIE byłoby 80% społeczeństwa, a na TAK byłoby 20% czyli paru już kompletnych kretynów, którzy nie zrozumieli pytania, lub dostali pieniądze za odpowiedni głos.

Nikt nie pomyślał o alternatywach takich jak segregacja śmieci, a nawet ograniczenie sprzedaży, czy darmowych reklamówek w sieciach supermarketów dla mas (Media Markt nie dla idiotów) i zakazania opakowań plastikowych, które są szkodliwe choćby dla męskiej części populacji, a dokładnie jej płodności o czym niedawno pisały media co przypomina też aspekt wojenny i pewnego rodzaju metodę eugenikę na społeczeństwie. Plastiki reagując z żywnością wydzielają toksyczne substancje, które to przedostają się drogą pokarmową do organizmu.

Nikt jakoś nie pomyślał o tym małym aspekcie, który całkowicie eliminuje plastik z żywności.

W ogóle propagandziści krematoriów w powiecie chrzanowskim nie pomyśleli co to są w ogóle śmieci.

Jeden prawnik. Tak prawnik zastanawiał się, czy aby wolno mu rozpalić w piecu gazetą, bo nie wie czy nie łamie prawa, gdyż np. Gazeta Wyborcza to śmieć.

Czymś musi rozpalić.

Oddanie makulatury do spalarni czyli po prostu papieru w dodatku za dodatkową opłatą, choć za ten papier już raz się zapłaciło i faktem powstania takiej kolektywnej socjalistycznej o znamionach totalitarnego systemu spalarni, budzi zdziwienie.

Makulatura powinna być przeznaczona na recykling.

Poza tym przecież papier służy do rozpalania!

Mam oddać coś co jest mi potrzebne?

Rozumiem plastik ten jest trujący po spaleniu, ale ja go nie chcę, a system socjalistyczny pakuje w niego żywność! W sklepie nie rozdają papierowych torebek tylko plastikowe!

Nadaje się również do recyklingu.

Jak powiedział Stanisław Kisiel;

Socjalizm to system, który bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył, a które w innych systemach nie istnieją.

Nie o to głównie w tym artykule chodzi, że socjalizm i władza jest winna tej sytuacji zniszczenia naturalnego środowiska i skażenia go odpadami z którymi nie może sobie poradzić.

Wiadome jest, że spalarnia to po prostu kpina i plucie społeczeństwu w twarz za pieniądze tego społeczeństwa, podobnie było z wysypiskami śmieci, które miały nie śmierdzieć i być nowoczesne

Okazuje się, że tak promowane wycieczki do spalarni we Francji również za pieniądze podatników przekazywane przez moloch socjalistyczny Unię Europejską nie pokazują i nie mówią prawdy, którą znają mieszkańcy sąsiadujący z takimi spalarniami, czyli o smrodzie i zgniliźnie.

W dobitny sposób pokazała to telewizja TRWAM po spotkaniu z mieszkańcami sprzeciwiającymi się ulokowaniu spalarni w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Lobby opłacone przez Unię Europejską nie potrafiło przedstawić logicznych i merytorycznych argumentów za spalarnią poza frazesami i straszeniem pytaniem „Co w zamian?”. Argumenty za to posiadali mieszkańcy, a które nie docierały do twardego lobby twierdzącego, że toksyny ze spalarni to małe drobinki podobne do pyłków kwiatowych. Według lobby na rzecz krematoriów, gdyby postawić spalarnie to mielibyśmy same kwiatki zawierające całą tablicę Mendelejewa. Jeśli w ogóle lobby na rzecz krematoriów wie co to tablica Mendelejewa.

Pewnie już nie możecie się doczekać kwestii zawartej w formule krematoria w powiecie chrzanowskim.

W obliczu orwellowskiej rzeczywistości medialnej i przedstawionych dziwnych przypadków, a nawet prawidłowo zinterpretowanych faktów, nie sposób zadać sobie pytania.

Co by się stało, gdyby spalarnia za pieniądze tegoż społeczeństwa mająca służyć mu w rozwiązywaniu problemów z odpadami z którymi samo rzekomo bez socjalistycznej utopii by sobie nie poradziło, po opanowaniu takiej fabryki przez jakąś wrogą organizację, czy armię wykorzystano ją do produkcji energii potrzebnej do prowadzenia wojny jak w Oświęcimiu i obozie koncentracyjnym Auschwitz, przy okazji mając gotowe krematorium?

Czy taki scenariusz futurologiczny w obliczu sytuacji politycznej na świecie jaką obserwujemy nie jest realny?

Jest bardzo realny. Nie dość, że spalarnia to po prostu kolektywistyczna stara metoda pozbywania się śmieci, mająca znamiona systemów totalitarnych, o wątpliwym aspekcie bezpieczeństwa dla zdrowia i środowiska, nie ma akceptacji społecznej zwłaszcza wśród ludzi mających z nią sąsiadować nawet w odległości do kilkudziesięciu kilometrów, a co dopiero kilkunastu kilometrów, to po przejęciu jej przez władzę powołaną do wyniszczenia ludności w wyniku wojny lub realizacji jakichś niewyobrażalnie okrutnych politycznie celów jakie już miały niejednokrotnie miejsce w historii Polski posłużyłaby jako krematorium!

Krematorium, które produkowałoby energię potrzebną do realizacji wojennych celów.

Krematorium w obozie koncentracyjnym Auschwitz potrafiło dziennie palić około 8 -12 tysięcy ciał. Spalarnie potrafią dziś poradzić sobie z 750 tysiącami ton materii rocznie. W przeliczeniu to na wygłodzonych i wyniszczonych pracą ludzi daje wydajność krematorium 40 tysięcy ciał dziennie.

Makabryczną, futurologiczną i możliwą wizję wykorzystania spalarni daję Wam do przemyślenia.

Nie podoba mi żadna forma socjalizacji, kolektywizacji oraz totalitaryzacji rzeczywistości politycznej lub jak kto woli uprzemysłowienia na skalę dotychczas niespotykaną, ale nie wyglądało, że spalarnia obudzi we mnie natchnienie do opisania mojego sprzeciwu wobec niej na blogu.

Dotychczas nie odzywałem się za wiele w temacie spalarni, ale po doniesieniach z frontu NATO o rozminowywaniu morza u wybrzeży Francji bez podania wroga, czy powodu takich działań, a także kolejnego dającego do myślenia niezwykłego zbiegu okoliczności, zaciekłej dyskusji graniczącej z wojną o prawdę w temacie na forum Chrzanowski24 o Auschwitz, postanowiłem zmierzyć się z tak trudnym tematem futurologicznym jakiego wizję dziś zdeterminowała sama otaczająca mnie rzeczywistość. Wizję makabryczną i niewyobrażalną jak kiedyś nikt nie mógł wyobrazić sobie, że tuż obok w obozie pracy Auschwitz, choć czuć wielki smród pali się od 8 do 12 tysięcy ciał, ciał ludzi, którzy jeszcze przed chwilą widziano uśmiechniętych, myślących, że jadą w lepsze miejsce z dala od wojny.

Kłamstwa do jakich zdolni są rządzący potrafią dostatecznie uśpić czujność mas do tego stopnia, że coś co jest faktem, lub może być faktem wydaje się być absurdem.

Władza przy pomocy kłamstw i odpowiednich metod socjotechnicznych potrafi z katastrofy zrobić zamach, a z ewidentnego zamachu jak w Smoleńsku zrobić katastrofę.

W obliczu takich faktów zniekształcania rzeczywistości w mediach jakie obserwowaliśmy ze sprzecznych doniesień z zamachu na prezydenta Rzeczpospolitej, gdzie po upadku samolotu zginęła także prawie cała opozycja w Polsce, spalarnia jako krematorium w zamyśle jakichś jednostek dążących do totalitaryzacji rzeczywistości politycznej to właśnie realizująca się na razie propagandowo nieprawdopodobna i najbardziej niemożliwa wizja, dodatkowo w okolicznościach wypowiadania kilkakrotnie wojny społeczeństwu Polski przez pewnych polityków i siewców kultury, których nazwiska lepiej by zostały zapomniane.

Komentarze   
0 #1 llll 2010-05-27 15:38
Ale wszystko winne PO, to niedobre PO, biedacy... miny też PO podłożyło??...
Cytować
0 #2 Jakub 2010-05-27 16:47
PO na choćby POtop, Platforma Obywatelska trzyma się tej maksymy. Uświadom sobie to. POczytaj trochę o tym co oni robią.
A PiS siedzi cicho, bo boją się przejąć władzę. A wiesz dlaczego?
Bo już nic nie ma. Nie ma także wojska do obrony cywilów. Nie ma nic. Za to świat szykuje się do prawdziwej wojny i bardzo nie podoba się światu, że Polska siedzi na gazie łupkowym.
Każdy mądry i rozsądny bałby się teraz objąć władzę. Władzę może chcieć przejąć tylko ten kto nadal będzie sprzedawał Polskę i jemu nie zaszkodzi bycie w historii zdrajcą lub nieudolnym władcą.
Platforma Obywatelska sprzedała Polskę i sobie to uświadom.
Jeśli nadal żyjesz iluzją sprzedawaną przez Gazetę Wyborczą i TVN, lub teraz Wprost przejęty przez Tomasza Lisa, który jeszcze nie odgryzł sobie języka, z którego to Wprost odchodzą niezależni publicyści to obudź się, choć i tak już jest za późno. Polska leży na łopatkach. Już nie wypłacają niektórym pieniędzy. ZUS i różne zakłady ubezpieczeń przygotowują się do bankructwa i przejmowania majątków pod byle pretekstem nie zapłacenia jakiejś składki.
Wszystko praktycznie leży, a dziura budżetowa rośnie jak na drożdżach.
Dlatego PiS nie walczy. Widzisz w mediach aby coś mówili? Cisza. Boją się wziąć schedę po zdrajcach, sprzedawczykach i przestępcach. Przestępstwa Platformy Obywatelskiej są oczywiste... afera hazardowa, nieudolność w przejęciu śledztwa Smoleńskiego, wysłanie przez MON, czyli Bogdana Klicha, którym rządzi Donald Tusk, jednego samolotu z całą władzą opozycyjną i wojskową w Polsce.
To są przestępstwa najwyżej wagi.
Żeby posprzątać PO tym co nabałaganiła Platforma Obywatelska trzeba dziesiątków lat, a w sytuacji realnego zagrożenia wojną na świecie nikt rozsądny i uczciwy nie garnie się do władzy, bo wie, że sprawa jest bardzo trudna, aby obronić teraz Polskę.
Cytować
0 #3 22222222222 2010-05-27 16:55
ochoooooo odezwał się platfusowy szczekacz III ;-)schowaj się człowieku za ekranem kompa i wrzeszcz z całych sił o liberałach z platformy jacy to oni cudowni wogóle i że najwięcej Her Tusk robi oczywiście cudów!
BRAWOOO!
Cytować
0 #4 llll 2010-05-27 18:38
Najgłośniej naszczekał ten co chowa się za nic nieznaczącymi cyferkami, nawet nicka wstydzi się ujawnić, nasz Heros!
Jakub, to kiedy ta wojna? Wiesz lepiej zawczasu się przygotować, okopy, schrony, żywność itp.
A jak to PiS boi się władzy, to dlaczego JarKacz startuje na prezydenta?
Cytować
0 #5 Jakub 2010-05-27 23:33
Wojna trwa od 2001 roku czyli od ataku na WTC, ktokolwiek to zrobił, był to pretekst do wojny tzw. "pokojowej" misji... Na frontach w walce z tzw. "terroryzmem" walczy chyba już cały świat.
Cytuję:
12 września 2001: Po raz pierwszy w historii NATO uruchomiło procedury związane z tzw. Artykułem Piątym, który mówi, że atak na dowolne państwo, należące do NATO, równy jest z atakiem na cały Sojusz. Stanowiło to odpowiedź na atak na Stany Zjednoczone, który miał miejsce 11 września 2001 roku.
http://pl.wikipedia.org/wiki/NATO

Straty wojsk koalicji w Afganistanie według krajów. Od 2001 roku do 12 sierpnia 2009 roku zginęło łącznie 1309 żołnierzy struktury ISAF[7]:

1. USA 779
2. Wielka Brytania 199
3. Kanada 128
4. Niemcy 33
5. Francja 28
6. Dania 24
7. Hiszpania 25
8. Holandia 19
9. Polska 16
10. Włochy 15
11. Australia 11
12. Rumunia 11
13. Estonia 6
14. Norwegia 4
15. Czechy 3
16. Łotwa 3
17. Węgry 2
18. Portugalia 2
19. Szwecja 2
20. Turcja 2
21. Korea Południowa 1
22. Finlandia 1
23. Litwa 1

http://pl.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowe_Siły_Wspierające_Bezpieczeństwo

A co do PiS to naprawdę nie wiem jaką mają strategię, ale po tym co widzę co się dzieje i słyszę z pewnych źródeł, to PiS od poddania się po wielkiej propagandzie i naciskach medialnych mediów Tuskolandii siedzi cicho i jedynie pokazuje, że jest. Trochę walczyli w Sejmowej Komisji Śledczej ds hazardu, ale po zamordowaniu w Smoleńsku Zbigniewa Wassermana wycofali się już całkowicie w cień. Z pewnych źródeł wiem, że wielu posłów PiS nie wie co będzie, bo nie maja takiej władzy, by przeciwstawić się przestępczym działaniom Platformy Obywatelskiej.
Muszą czekać i na to co zrobi społeczeństwo, bo w mediach Tuskolandii takich jak TVN, Onet.pl Gazeta Wyborcza nie mają szans, te zgniłe media posłużą się każdą perfidną metodą szkalowania i kłamstwa.
Cytować
0 #6 ADAMUS 2010-05-28 10:53
przepraszam że się wtrącam ale III skoro użytkownik 222222222... ukrywa się pod cyframi to co oznacza Twój nick? przecież to taka sama sytuacja?
każdy ma swój wykładnik prawdy dla jednych to PO dla innych PiS a jeszcze inni nie chcą o tym słyszeć, moim zdaniem każdego zdanie należy uszanować i tyle - tylko tyle.
Pozdrawiam
Cytować
0 #7 max 2010-05-28 20:03
całe zło przez PO
Cytować
0 #8 pyclik 2010-06-26 05:26
PO i PIS - to dla maluczkich!
Było i zostało - programowo jest tak, jak było ; z punktu widzenia obywatelskiego - jest PO - PIS.
Reszta - to złuda i gra personalna o dostęp do koryta ( oczywiście dla dobra Polski!)
Pyclik
Cytować
0 #9 Jakub 2010-06-26 14:24
Tylko w rozumieniu makropolityczny m jako motor demokracji. W demokracji jak w każdym totalitaryzm systemie musi istnieć jakiś sztuczny wróg. W hitleryzmie wrogiem była gorsza rasa, w stalinizmie faszyści w demokracji wrogiem jest co najmniej jedna partia. System jest jaki jest i nie można go obalić metodą pozaprawną, jeśli ktoś trzyma się pewnych obowiązujących zasad i norm. W mikropolityczny m obszarze mamy wybór pomiędzy partią i jej kandydatem przyłapanych wielokrotnie na poważnych kłamstwach i z podejrzeniami popełnienia przestępstw, mających na koncie poważne zaniedbania i celowe działania na szkodę społeczeństwa, nie ukrywających nawet działania przy pomocy najbardziej podłych metod makiawelicznych , a partią i jej kandydatem, którzy są w mediach całkowicie marginalizowani , podaje się na ich temat kłamstwa i nie pozwala tych kłamstw prostować, a jeśli już są prostowane to umykają gdzieś bez echa. Jeśli głosuję na PiS to dlatego, że nie podoba mi się bandytyzm i makiaweliczność PO. Nie robię interesów z kimś kto jest całkowicie niewiarygodny jak Platforma Obywatelska na którą głosują pedofile w więzieniach i złodzieje.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.