Chrzanów, ul. Szpitalna przy której "przemysł" prężnie się rozwija, gdzie o korki martwić się nie trzeba. W starym budyneczku niegdyś PePe's się mieścił teraz jednak dzięki nowemu właścicielowi wystrój i nazwę zmienił. KO-MA to nazwa nowa, ale czy to wystarczy?

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D

KO-MA:

Pierwsza pizza (na miejscu jedzona) całkiem smaczna, ciasto dobrze wypieczone. Nic dodać nic ująć... jedna z największych chyba w okolicy. Mniam. Za to 3-4 gwiazdek bym dać mógł, ale jednak. Chyba pech mnie prześladuje ostatnio. Telefon w dłoń i zamawiamy, 40 minut czekamy. Cieplutka, ładnie pachnie, więc nie sprawdzając nic więcej zabieramy się za konsumpcję... albo próbujemy, bo po pierwszym kęsie coś smak dziwny. patrzymy na spód pizzy - oh... węgiel kamienny. Zdrapać go można i palić nim w piecu.

Ehhh... tracę wiarę w ludzi. Koniec z końcem zjeść można było po dokładnym zdrapaniu 2-3mm węgla... i powiem, że była wtedy niczego sobie :) Za to jedna gwiazdki na 4 możliwe. Wysoko mierzą, szansę mają - ale następny test dopiero za miesiąc.

Jaśniejsze gwiazdki oznaczają ocenę którą powinni otrzymać gdyby nie doszczętnie spalone ciasto.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!

Komentarze   
0 #1 Retro 2011-03-15 13:13
Egzek - wersja "pizzernia" jest niepoprawna. Tylko i wyłącznie "pizzeria".
Cytować
0 #2 Darek 2011-03-15 13:35
Ups, już poprawiam. Dzięki wielkie.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.