W mieście zwanym Chrzanów, miesięcy kilkanaście do tyłu zostało wybudowane nasze pierwsze "centrum handlowe". A w nim sklepów co nie miara powstało oraz jedna pizzeria co do sieci należy. Nazwę znać mogą bywalcy większych miejscowości, bo nazywa się DA GRASSO.

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D

DA GRASSO:

Często w pracy wraz z kolegą pochłaniamy "da grassową" pizze. Ciasto gotowe, ser przyzwoity, ale w sumie niczym pizza nie zachwyca. Czasami ciasto za bardzo wypieczone, innymi zaś nie dopieczone. Normalka. Czasami udaje im się zrobić naprawę dobra pizze, a czasami wręcz ohydną. Dobrze, że te dobre wychodzą znacznie częściej. Tak więc taka uniwersalna pizza.

3 gwiazdki zasłużone. Jednak nie widzę w przyszłości szansy na podniesienie tej oceny. Już szybciej skłonny będę do jej obniżenia - tak więc, niech robią dobrze! Bo my ludzie pracy głodni chodzimy od rana - a oni od 9 rano już dowozić mogą i to nas zachęca.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!