Czy w Polsce obowiązuje prawo kaduka? Czy Gazetą Wyborczą można palić w piecu, czy trzeba ją wyrzucić na wysypisko śmieci za dodatkową opłatą, gdzie będzie zatruwać środowisko, zwłaszcza jeśli ktoś będzie chciał ją czytać?

Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

To prawo złamał burmistrz Torunia zezwalając swoim dekretem na większe uprawnienia Straży Miejskiej niż ma choćby Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Niedouczeni dziennikarze straszą ludzi, że Straż Miejska może sobie wejść do mieszkania pod pretekstem sprawdzenia czy ktoś nie pali śmieciami. W procederze zastraszania uczestniczą także dziennikarze RMF FM, i wielu innych co należy piętnować, którzy to nie informując rzetelnie o nielegalnej praktyce instytucji państwowych, wspierają terror urzędników. Czy RMF FM to terroryści? Jeśli tak to już piszemy list do Baracka Obamy, który otrzymując pokojową nagrodę Nobla jest odpowiedzialny i zobligowany do zlikwidowania terrorystów nawet jeśli zagnieździli się w radiu w Polsce i wysłania ich do Guantanamo. Pokój musi być i spokój w Polsce.

Żaden burmistrz miasta nie stoi ponad prawem, Konstytucją Rzeczpospolitej, Kodeksem Cywilnym, Kodeksem Karnym, które zostały ustanowione przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

To jest skandal z najwyższej półki.

Mamy do czynienia z propagandą, której tłem jest „walka z ociepleniem klimatu”.

Kto zabrał się za spaliny samochodów? Nikt.

Zabrali się za ludzi biednych, którym jest zimno.

Skandal jest o tyle niebywały, że cały proceder ochrony środowiska jest ukierunkowany na ogromny biznes potężnych korporacji karteli naftowych oraz gazowych.

Wszystko w słusznej sprawie, ale tak naprawdę niewiarygodne.

Chyba nie muszę wspominać tutaj o praktykach dziejących się nie od wczoraj, lecz od kilkudziesięciu lat, wykupywania patentów nowoczesnych technologii, dyskredytowania odkryć, czy sabotowania doświadczeń, które prowadzą do odkrycia darmowej energii oraz tworzenia przepisów, które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają wdrażanie na użytek prywatny i indywidualny takich technologii.

W momencie, kiedy ktoś mówi inaczej natychmiast pojawiają się wszystko wiedzący sceptycy, którzy dyskredytują taką informację, bez merytorycznych argumentów i wskazania miarodajnych dowodów. Wygląda to wręcz na policję polityczną, która czuwa nad odpowiednim przepływem informacji, a dokładnie dezinformacji.

Ludzie myślcie, bo wam chipy wszczepią jak już próbują wszczepiać psom w imię waszego zdrowia i bezpieczeństwa, a wy w to uwierzycie. Gorzej... zrobią wam z mózgów taką papkę przez odpowiednią propagandę, że sami będziecie tego chcieć, bo na przykład sąsiad sobie wszczepił - nie możesz być gorszy - sąsiad ma też 10 samochodów i teraz lekarze opłacani z NFZ dzwonią do niego jak im wyskakuje na monitorze nadciśnienie tętnicze. Gorzej... lekarz pierwszego kontaktu natychmiast wyłącza TV zdalnie sterując z kliniki w momencie gdy sąsiad z chipem dostał niekontrolowanych nerwów oglądając TVN dla idiotów. Taki chip ma same superlatywy, "żadnych" skutków ubocznych. Fakt jesteś inwigilowany, ale przecież Oni "dbają" o twoje zdrowie i mogą przy pomocy chipa dostać informację, że w TVN przesadzili z wkur***niem ciebie... bo na przykład sobie smacznie spałeś i nagle słyszysz tekst: "Rurku masz upier****ny stół". I szlag cię trafia, bo żona właśnie wraca z pracy, a ją pierwsze zachipowałeś i właśnie widzisz na monitorze jak zbliża się do drzwi. Gorzej... zachipowałeś też teściową. Prawda jak masz fajnie? Tylko pomyśl, że w pewnym momencie zachipują i ciebie. Promieniowanie elektromagnetyczne i rak mózgu to jeszcze nic, jak żona się dowie, gdzie bywałeś... w jakich miejscach dla prawdziwych facetów z podziemnego kręgu. Wtedy przestaniesz być facetem, a staniesz się ciotą. Myślisz, że nie? Mylisz się. Nawet Benito Mussolini czuł strach przed swoją głupią żoną co stwierdzał w rozmowach ze swoją inteligentną kochanką Clarettą Petacci, a przecież był prawdziwym rzeźnikiem. (Oczywiście to tylko autorski przykład science fiction odnosi się również do inteligentnych kobiet. Bynajmniej nie jestem mizoginem, wręcz przeciwnie jestem wiecznym poszukiwaczem inteligentnych kobiet i ich fanem)

Wtedy tylko pozostanie wam jeszcze uwierzyć w Apokalipsę , a właściwie przyjąć do wiadomości fakt:16: I sprawia [tj. Bestia ] ,że wszyscy mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub na czoło

17: i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia

18: Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.Taka informacja również pojawiła się na wykop.pl

Czy taka wizja jest nierealna? Czy ktoś normalny jest w stanie w nią uwierzyć? Dzisiaj jest nienormalny ten, kto w tą wizję nie wierzy i uznaje ją za wymysł paranoików. Jeszcze dość niedawno nadanie kodu numerów krowom było szokiem. Dziś robi się sondaż, czy jesteś za chipowaniem psa. Jesteś za chipowaniem psa, ale chcesz w sposób humanitarny zabijać karpia na święta? Jesteś cynikiem, hipokrytą, czy może czymś jeszcze gorszym? Odpowiedz sobie sam. Gdzie krzyk organizacji Animals?

Tak. Ta wizja już spełnia się na naszych oczach, jeśli ktoś tego nie widzi, jest naprawdę głęboko upośledzony i należy do tzw. bydła, albo jest oszustem i działa na rzeczy tych korporacji, które z tego czerpią ogromne zyski na styku biznesu korporacji z ministerialnym tzw. socjalistycznym.

Wszyscy się zgadzamy co do jednego. Smród jest z pieców węglowych, ale większy smród w związku z tą sprawą czuć w dekrecie burmistrza Torunia i zwolenników "walki z ociepleniem klimatu". Ludzie nie mają pieniędzy na opał przez ucisk podatkowy państwa, palą więc czym mogą. Uratować tych najbiedniejszych przed zamarznięciem może tylko ocieplenie klimatu. Już odetchnęli na chwilę, gdy zrobiło się cieplej. I przypominam! Państwo nie zrobiło nic, a wręcz przeciwnie robiło wszystko i nadal robi wszystko by ludzie nie mogli mieć naprawdę nowoczesnych technologii produkujących energię.

Chcę zobaczyć jak wsadzają do więzienia burmistrza Torunia za przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę publiczną i prywatną w kontekście również historii walki komunistów z własnością prywatną, inaczej nie uwierzę w dobre chęci ekologów.

P.S.

Kodeks Cywilny

Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Burmistrz Torunia złamał prawo i musi ponieść tego konsekwencje. Przekroczył swoje uprawnienia, które bezpośrednio godzą w interes publiczny i prywatny obywateli. Ludzie protestują, mniej inteligentni czują się bezsilni i zastraszeni bezprawnie, bo nie wiedzą nawet czy mogą gazetą rozpalić w piecu.

Godzina 19:18, telewizja TVN dołączyła do koalicji mediów terrorystycznych, podając nieprawdziwe informacje, wspierając nielegalne terrorystyczne działania urzędników w Toruniu.

Stacja podała, że Straży Miejskiej rzeczywiście nie ma się obowiązku wpuszczać, ale grozi za to kara grzywny. [sic!] To podała telewizja, która już wielokrotnie skompromitowała się jako telewizja jednej opcji politycznej i jedynie słusznej prawdy. Wyobrażacie sobie? Oburzające? Śmieszne? Dla ludzi inteligentnych, jak ja to upadek cywilizacji do poziomu miasta Gotham City z Batmana. Groteska. Dziennikarzy takich oglądam z czystej ciekawości, jak bandę małp w ZOO, które dość często sami pokazują w zastępstwie ważnych informacji. Dziennikarze ci przestali mieć dla mnie osobowość prawną i nawet zdolność do czynności prawnych.

Terror w Unii Europejskiej nie zna chyba granic.To było przewidywane, ale nie przypuszczałem, że będe to oglądał z takiej perspektywy w pryzmacie ekranu w którym przeważa kolor skarlonego dziennikarstwa.

Jeśli urzędnicy stosują prawo kaduka to jak mają zachować się obywatele?

Kogo jeszcze to bawi? Chyba samego Jokera, który wie, że jeśli rozum śpi, budzą się demony i nadszedł czas dla jego geniuszu. Słyszycie ten śmiech?

TVN jak Opowieści z Narnii.

DODATEK:

Cytat z "Europa" Normana Daviesa.

"Z perspektywy czasu najbardziej szokująca wydaje się jadowita pogarda, z jaką Nietzsche i jego miłośnicy odnosili się do „mas”. „Wielu, zbyt wielu się rodzi -rzecze Zaratustra Nietzschego - i o wiele za długo wiszą na swoich gałęziach”. W Woli mocy Nietzsche nawoływał do wojny, którą „ludzie wyższego gatunku powinni wypowiedzieć masom (. . . ). Znaczna większość ludzi nie ma żadnego prawa do istnienia”. W prywatnym liście, napisanym w 1908 roku, D. H. Lawrence, który właśnie odkrył Nietzschego w bibliotece publicznej w Croydon, opisywał komorę gazową, którą sobie wyobrażał jako sposób na bezbolesne pozbycie się zbędnych ludzi: Gdybym mógł zrobić to, co chcę, wybudowałbym komorę śmierci wielką jak londyński Cry-stal Pałace, gdzie cicho grałaby wojskowa orkiestra i gdzie działałby kinematograf; potem szedłbym bocznymi ulicami i głównymi ulicami i sprowadzałbym ich tam wszystkich, chorych, chromych, okaleczonych; prowadziłbym ich łagodnie, a oni by się do mnie uśmiechali z wyrazem pełnym znużonej podzięki; a orkiestra cichutko grałaby melodię chóru z Alleluja. . .

Ten klejnocik zrodził się -na trzydzieści trzy lata przed Oświęcimiem -w Anglii czasów króla Edwarda. Podobnie zresztą jak co głębsze myśli Herberta George'a Wellsa (1866-1946) -wizjonera, socjalisty, autora Wehikułu czasu (1895) i Wojny światów (l 898), jednego z najbardziej popularnych i najpłodniejszych pisarzy tej epoki. W swoich przewidywaniach (1902) Wells objawił się jako jeden z entuzjastycznych zwolenników eugeniki -nauki o genetycznym doskonaleniu ludzkiego gatunku, która wymagała eliminowania słabszych, gorszych i niechcianych. „I jakże owa Nowa Republika traktować będzie niższe rasy? -pytał. -Czarnych ludzi (. . . ) ludzi żółtych (. . . ) tego termita cywilizowanego świata, jakim jest Żyd?”

Jesteście słabi. Dajecie się manipulować jak u Lawrence'a ... Tym razem TVN, GW, RMF FM i inne media w sposób oczywisty wpędzają was do zagrody, która nazywa się "walka z ociepleniem klimatu".

Czy to naprawdę nie przypomina wam faszystowskich metod? Nie wiecie do kogo należy większość mediów w Polsce?

Do wymienionych mediów: MANE, TEKEL, FARES.