To już nie wpadka, przypadek, lub pomyłka to plaga.

TVN pokazuje czołowego polityka i pokazuje go w negatywnym kontekście, ale żeby tego było mało. TVN twierdzi, że polityk w miejscu w którym go pokazują został źle przyjęty wrzucając go do jednego worka z innymi politykami. Tak wynika z kontekstu przygotowanego materiału filmowego. Niestety akurat pamiętam tę sytuację z kadru i wtedy polityk był gorąco przyjęty poza protestem tłumu przeciwko innemu politykowi.

Tłum wygwizdywał osobę Bogdana Borusewicza, a Lech Kaczyński wtedy bronił Borusewicza i uciszał tłum. Jaka zgrabna manipulacja? Prawda, że diabeł tkwi w szczegółach? Tym razem TVN przeszło samą siebie. Informacja wskazywała na to, że nie kto inny jak Lech Kaczyński został wygwizdany. Można nie lubić jakiegoś polityka, ale podawanie zmanipulowanych i nieprawdziwych informacji jest zwykłym przestępczym działaniem.

Ręce opadają. W przypadku RMF FM, myślałem, że to pomyłka, kiedy nie poddali krytyce informacji o restrykcjach w Toruniu. Niestety to nie pomyłka. To świadoma manipulacja mediów, które realizują politykę grupy oczekującej ogromnych korzyści z totalitarnych rozwiązań systemowych wobec bydła, czyli ludzi, którzy nie interesują się prawem i nie wiedzą jak się bronić przed bandytami w białych rękawiczkach. TVN, GW, RMF FM to media, które z całą pewnością nie są wiarygodne. Jeśli wymieniłem media, które nie należą to tej sitwy oznacza, że te media przez własną głupotę znalazły się w tej doborowej grupie.

UWAGA NA WYMIENIONE MEDIA!