Katarski szejk rzucił fatwę na tych, którzy obchodzą święta. Nie spodobało mu się to, że Szwajcaria zakazuje budowy minaretów, a w sklepach muzułmańskich pojawiają się choinki świąteczne. Tylko jakoś katarski szejk nie zauważa, że to Unia Europejska zakazuje wszystkiego co wiąże się nie z jej obecną religią. Dlatego szejk błędnie ocenił wroga, widząc go w chrześcijanach, a nie w Unii Europejskiej. Pragnę zwrócić uwagę wszystkich religii, aby się zjednoczyły przeciwko jednej z najbardziej niebezpiecznych sekt.

Unia Europejska stworzyła nam nową religię pod nazwą „ocieplenie klimatu” oraz czasami w zastępstwie świńską grypę, ptasią, kozią, kocią i być może cała ta grypa zejdzie na psy. Ja tu rzucam fatwy na Unie Europejską, bo ich religia z „powieszonym” na krzyżu „ociepleniem klimatu” mi się nie podoba, a tu całkowicie zapomniałem, o starych religiach, które dosłownie zabijają za to, że ktoś wierzy w coś innego niż oni. Najbardziej prześladowaną obecnie religią jest chrześcijaństwo, oczywiście nie wspominając o filozofii Falun Gong w Chinach. Od kiedy Kościół Katolicki zaprzestał krucjat na muzułmanach, ci z jakąś wielka determinacją utożsamiają chrześcijaństwo z Kościołem Katolickim i wyrzynają bezbronnych ludzi za to tylko, że wierzą w Jezusa Chrystusa jako zbawiciela. Dziwne co? Dla mnie, nie, bo to zwykła zemsta.

Każdemu wolno wierzyć w co mu się żywnie podoba, byle nie robił innym z tego powodu krzywdy. Muzułmanie uznają Jezusa Chrystusa jako wielkiego proroka, więc o co chodzi? Czy muzułmanom nie podoba się prorok w którego wierzą chrześcijanie, czy może praktyki jakie stosują chrześcijanie, które są usankcjonowane przez Kościół Katolicki, który bezlitośnie wyrzynał muzułmanów w czasach średniowiecza?

Myślę, że sami samobójcy kultury muzułmańskiej tego nie wiedzą. Wszystko to jest podszyte polityką.

Każde bydło musi mieć wroga inaczej bydło nie jest łatwe do opanowania. Barany muszą czuć strach przed wilkiem inaczej nie będą trzymać się razem skupione na idei, że są baranami.

Poza tym, tak na marginesie. Samobójczych ataków nie wymyślili muzułmanie. Samobójcze ataki są na porządku dziennym każdej grupy, która nie widzi innego wyjścia w obronie swojej ziemi, czy idei w którą wkracza bezmyślnie w sposób bezczelny inna i co najgorsze przymusowy. Pamiętamy choćby pułkownika Michała Wołodyjowskiego z trylogii Henryka Sienkiewicza. Michał Wołodyjowski wysadził się w twierdzy w Kamieńcu broniąc granic Rzeczpospolitej przed najazdem tureckim.

Dziś Polskę toczy religia komuchów, która robi krzywdę innej religii libertarian. Libertarianie są dziś jak prześladowani chrześcijanie. Nakłada się na libertarian różne podatki i haracze.

Komuchy tym samym krzywdzą libertarian, a przecież wyraźnie Jezus Chrystus mówił, nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. Komuchy niech nakładają na siebie podatki w postaci liniowych, nieliniowych, kominowych, deszczowych, słońcowych, od kota, psa, szczura, chomika, a nawet od myślenia, ale jeśli ktoś nie chce płacić to oznacza, że nie jest komuchem i w ten sposób jest dyskryminowany, poniżany oraz prześladowany w więzieniach i zastraszany przez organy represji. Komuchy jednym słowem to tak banda w Unii Europejskiej, która w imię tolerancji toleruje tylko swoich, a krzywdzi inne religie.

Komuchy to najgorsza sekta religijna w dziejach ludzkości.

Dlatego na komuchów rzucam fatwę, cherem i klątwę.

Jak ktoś spotka komucha należy go tępić bez litości. To komuchy prześladują zwykłych ludzi, którzy chcą żyć w spokoju. Dopóki komuchy nie zaprzestaną prześladowania i zastraszania chrześcijan, muzułmanów, judaiczyków, libertarian i sam Bóg wie kogo, oko za oko ząb za zbą.

P.S.

Promowanie totalitaryzmu i komunizmu zostało zakazane w Kodeksie Karnym, a nadal komuchy rządzą i do tego stopnia się wycwanili, że schowali się za parawanem neoliberałów.

12:23 Znalazłem dość ciekawy artykuł, który traktuje podobnie temat. Gazeta Rzeczpospolita: Demokracja z krzyżem w tle. Autor: Paweł Lisicki.

Dziennikarz argumentuje, że skoro krzyż dla mniejszości jest prześladowaniem w Unii Europejskiej, ciemieżeniem i tyraństwem, to dlaczego nie są to również podatki, czy prawo na drodze dla tych, którzy tego nie chcą. Hipokryzja komunistycznej Unii Europejskiej zaprawdę powiadam wam jest wielka.

"Według Unii Europejskiej demokracja polega na tym, by szanować prawa i odczucia mniejszości". Skoro w jakiejś klasie znajdzie się jeden uczeń -mędrzec- któremu będzie przeszkadzał krzyż. Należy go usunąć - krzyż, nie ucznia. Jestem jednym z mędrców, którym przeszkadza komunistyczna Unia Europejska i jej religia. Należy ją natychmiast usunąć. Należy natychmiast usunąć wszelkie podatki, ponieważ one mnie ciemiężą fizycznie (materialnie), a nie jak krzyż ucznia tylko psychicznie. Ciemięży mnie widok policjanta na drodze. Należy go natychmiast usunąć. Najbardziej ciemięży mnie zakaz 50 km/ h w obszarze zabudowanym. Doprawdy widok znaku ograniczenia prędkości do 50km/h nie byłby dla mnie tak tyranizujący jak fakt, że muszę do tego znaku się dostosować. Zaprawdę powiadam wam, nie ciemiężyłby mnie tak krzyż na drodze jak ciemięży mnie znak przymusowego ograniczenia prędkości.

W imię bezpieczeństwa na drodze zamiast znaku sugerującego ograniczenie prędkości należy postawić krzyż.