Doczekałem się odpowiedzi pokontrolnej, czy jest zadawalająca?, nie.

Przecież oczywistym było, że jak zdenerwowany powiedziałem sprzedawczyni że oddam sprawę do odpowiednich służb, to właściciel "zrobił porządek"

Zresztą sami poczytajcie.

" Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie

Zawiadamiamy, że w związku z Pana informacją w dniach 19 i 22 listopada 2012r. przeprowadzono kontrolę w sklepie spożywczo – przemysłowym własności Marty i Andrzeja Matycz w Trzebini, ul. Wiśniowa (pawilon).

            Przed ujawnieniem charakteru służbowego dokonano zakupu kontrolnego sześciopaku piwa jasnego pełnego „Harnaś” 6% alk., poj. 500ml, nieoznaczonego ceną. Według ustnej informacji uzyskanej od osoby obsługującej, produkt ten kosztował 15zł i tyle pobrano w kasie. Zaznacza się, że w oparciu o cenę pojedynczej puszki piwa jasnego „Harnaś” - także podaną ustnie - ustalono, że zakup sześciopaku (5+1 gratis) faktycznie uwzględniał jedną puszkę „gratis”.  

Ujawniono natomiast inne nieprawidłowości, co dało podstawę do ukarania osób winnych mandatami karnymi kredytowanymi oraz sporządzenia wystąpienia z odpowiednimi wnioskami mającymi na celu ich wyeliminowanie.            

 

 

 

            PODPISAŁA:


Sklep omijam szerokim łukiem!!

 

Komentarze   
0 #1 głos rozsądku 2012-12-06 20:17
Cytat:
Ujawniono natomiast inne nieprawidłowości, co dało podstawę do ukarania osób winnych mandatami karnymi kredytowanymi
Wedlug mnie calkiem zadawalajace. Pewnie zaplacili wiecej niz wzbogacili sie na gratisowym Harnasiu :D
Cytować
0 #2 Zbigniew Kaszuba 2012-12-07 11:39
Pewnie to chwilowe ... Sprawa ucichnie i pewnie znów coś wymyślą :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.