Prawie pięciuset mieszkańców Kątów podpisało się pod pismem sprzeciwiającym się planowanej od stycznia likwidacji autobusów 300 i 319.      We wtorek członkowie rady osiedla złożyli listy w urzędzie miejskim.

    Członkowie nowej rady osiedla zbierali podpisy przez ponad dwa tygodnie. W poniedziałek (tj. 12.11.2012) odbyło się spotkanie Zarządu Rady , na którym zostały one podliczone. Na listach znalazło się 476 podpisów. Pismo wraz z podpisami zostało wysłane do Burmistrza Chrzanowa, Przewodniczącego ZKKM oraz Starosty Chrzanowskiego. Przy okazji zbierania podpisów radni pytali mieszkańców o problemy osiedla. Jednym z głównych założeń nowej rady jest bowiem "wyjście" do mieszkańców i współpraca z ludźmi mająca na celu rozwój Osiedla Kąty. O poparcie akcji członkowie rady zwrócili się także do pozostałych rad osiedlowych i sołeckich.

   W akcji zbierania podpisów udział brali członkowie Zarządu Rady Osiedla Kąty (skład: Roman Madejski-Przewodniczący, Michał Gawroński-Zastępca Przewodniczącego, Anna Dudzik- Sekretarz, Eugeniusz Smolik -Członek, Mariusz Smolik-Członek) oraz kilku innych członków m.in. Artur Kontny, Bogusław Spyra oraz Kamil Ząbek.

 

 

Komentarze   
+2 #1 Misio 2012-11-15 23:39
Jestem za w całości popieram, nie mozna pozbawiać osób dojazdu do szkoły, pracy
Komunikacja zarówno do Krakowa jak i Na Slas to nasze "okno" na świat
szczególnie zważywszy na to z ecoraz więcej osób pracuje poza powiatem Chrzanowskim ze względu na
brak pracy w tym regionie.

Pozdrawiam misio
Cytować
+1 #2 omg 2012-11-17 13:02
Najwiekszy problem jak zlikwiduja autobusy beda mialy osoby dojezdzajace do Jaworzna i do Chrzanowa np. po pracy po 22.

Nie pozostaje nic innego jak zwolnic sie z pracy. :cry:
Cytować
0 #3 fan 2012-11-18 22:55
A Pan radny Filipczak sie nie angażuje??? O ile mi wiadomo, siedzi w Związku komunikacyjnym i pobiera za to niemale pieniądze. No, ale co innego wyjśc do ludzi i z nimi rozmawiac, a co innego stać przy korytku.
Ludzie, po co nam te związki? Kogo one reprezentują? Nas? Czy zadowolonych z siebie radnych-cwaniak ów?
Cytować
0 #4 Amana 2012-11-25 16:11
Chyba Pan nie czytał wypowiedzi Pana Filipczaka który już wcześniej przed zbieraniem podpisów przez radę osiedla jako jedyny był przeciwny likwidacji autobusów 300 i 319.Więc czemu Pan pisze że się nie angażuje? Oskarżać można łatwo. Tak jak Pan pisze to radnych- cwaniaków jest więcej na Kątach (Pani Biel,Pan Sygnat ?)
Cytować
0 #5 mekar 2012-11-26 15:03
Radni pilnują swoich diet i wypłat w różnego rodzaju związkach. Następny już się czai na związek śmieciowy. Akurat Filipczak ostro działał i przeciwstawiał się Maciaszkowi, nawet foty były z tej okazji. Filipczak to najaktywniejszy radny z tego okręgu i przeciwstawia się płatnemu parkowaniu, komercjalizacji ZLA oraz likwidacji kursów autobusów ale przez POwców jest właśnie dlatego atakowany. Obawiają się go bardzo bo gość jest zawsze merytorycznie przygotowany i bez problemu ich punktuje jak dzieci.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.