Szkoła Podstawowa w Myślachowicach, jako organizato II Powiatowej Gry Miejskiej „EDUCATION GO" pod Honorowym Patronatem Zastępcy Burmistrza Miasta Trzebini – Jarosława Okoczuka, zachęca szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Piramida żywności na wesoło” .

 

education go 2017

 

Konkurs plastyczny skierowany do uczniów z klas I-III na przedstawienie zabawnej wizji piramidy żywności organizowany w ramach II Powiatowej Gry Miejskiej „EDUCATION GO”. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne, prace konkursowe będzie oceniało niezależne od organizatorów jury. Każda szkoła może wysłać 3 plakaty autorstwa uczniów z klas I-II. Prace należy dostarczyć do organizatora do 15.09.2017 na adres: Szkoła Podstawowa w Myślachowicach, ul. Trzebińska 15, 32-543 Myślachowice (liczy się data dostarczenia).

 

Celem konkursu jest rozwijanie ekspresji twórczej dziecka poprzez działalność plastyczną, kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne, odkrywanie własnych zdolności i możliwości, a także poszerzenie wiedzy dotyczącej zasad zdrowego odżywiania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się dnia 20.09.2017 w Domu Kultury w Myślachowicach około godziny 11:00.

 

Przypomnijmy, że w czwartek 20.09.2017 r. uczniowie klas 4 - 7 szkół podstawowych z powiatu chrzanowskiego zmierzą się w II Powiatowej Grze Miejskiej "Education GO" w Myślachowicach, pod honorowym patronatem Zastępcy Burmistrza Miasta Trzebini Pana Jarosława Okoczuka.

 

II Powiatowa Gra Miejska, której pomysłodawczyniami są nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Myślachowicach – Pani Aneta Brzóska, Pani Magdalena Niewiedział i Pani Marta Dąbek, to drugie tego typu przedsięwzięcie integrujące wszystkie instytucje publiczne i firmy działające w Sołectwie.

 

Celem gry jest rozwijanie umiejętności praktycznego wykorzystywania wiedzy zdobytej w szkole, pracy z planem, orientacji w terenie, wykorzystywania IT w życiu codziennym, rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, jak również upowszechnienie wiedzy o Myślachowicach.

 

Zobacz Regulamin gry

Zobacz regulamin konkursu plastycznego

 

Informacja przekazana przez SP w Myślachowicach

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio