Rozpoczął się Małopolski Festiwal Innowacji. W dniach od 21 do 27 czerwca zaplanowano konferencje, warsztaty, spotkania. Gośćmi będą m.in. Radek Kotarski, Paweł Zylm, Joanna Kulczycka. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko za darmo w formule on-line!

Festiwal innowacji grafika
Małopolski Festiwal Innowacji to coroczne święto innowacyjności, które daje możliwość poznania know how, nowych technologii, inspirujących wynalazków oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz jedenasty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości.

- To miejsce spotkań małopolskich innowatorów, którzy kształtują biznesowy i naukowy charakter regionu. Nie bez przyczyny mottem tegorocznych działań jest hasło "Innowacje to MY!". Bez kreatywnych Małopolan i ich pomysłów Małopolska nie byłaby liderem pod względem innowacyjności – mówi wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

Szczegółowy program i rejestracja dostępne są pod linkiem: https://innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwal-innowacji/mfi-2021/konferencja/.

(źródło: UMWM)