Urząd Miasta w Trzebini informuje mieszkańców, że w dniu 28.05.2018 r. o godzinie 11.00 w Siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie, odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w którym uczestniczył m.in. Pełniący Funkcję Burmistrza Trzebini Grzegorz Żuradzki. Ustalono, iż oficjalne stanowisko w sprawie pożaru składowiska opon przy ulicy Słowackiego będzie przekazywać Starostwo Powiatowe poprzez Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

wazna informacja

 

Komentarze   
+4 #1 abc 2018-07-18 10:15
zatrzymano sprawców, no, no, boję się, że teraz dla żartu /cztyaj - ze strachu/ cała ich najbliższa rodzinka będzie musiała się daleko wynieść, bo ci którzy nałykali się trucizny będą chcieli dla żartu zemścić się i to srogo - jednym słowem łeby załatwili siebie i swoje rodzinki..
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również