6 czerwca o godz. 10 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbędzie się spotkanie dotyczące legalizacji pobytu  oraz zasad zatrudniania cudzoziemców zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie.  Zgłoszenia przyjmowane są do 5 czerwca na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciel  Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego omówi  m. in. zagadnienia dotyczące obowiązujących przepisów prawa oraz procedur dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemca, zezwoleń na pracę, zezwoleń na pracę sezonową, oświadczeń  o powierzeniu wykonywania pracy przez cudzoziemców, wymogów formalnych wniosków oraz sposobów załatwiania spraw na poszczególnych etapach.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.