Kamila Ciszewska, uczennica Zespołu Szkół w Libiążu weszła do finału olimpiady logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Pokonała  270 zawodników. Dostała się do finału olimpiady logistycznej

Fot. Kamila Ciszewska z wychowawcą Jadwigą Bochenek

 

Kamila jest uczennicą IV klasy technikum logistycznego. Właśnie zdała egzamin i uzyskała tytuł „Technika Logistyka”. Chętnie bierze udział w różnych przedsięwzięciach logistycznych – warsztatach, wizytach zawodoznawczych i konkursach.

Olimpiada składa się z trzech etapów: pierwsze dwa to testy online – wielokrotnego wyboru w języku angielskim i na czas. Trzeci etap - finał - odbędzie się we Wrocławiu i polega na rozwiązaniu problemu logistycznego. W konkursie udział wzięło 330 uczniów z całej Polski.

- Kamila, przechodząc do trzeciego etapu, pokonała 270 zawodników. To duży sukces – mówi Jadwiga Bochenek opiekun i wychowawca.

 

 

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.