Powiat: Festiwal ETNOmania startujemy dla Was już po raz szósty!

1 min czytania

Zobacz jak tworzony jest autentyczny folklor, weź udział w warsztatach tradycyjnego rzemiosła, doświadcz prawdziwej, żywej ETNOatmosfery. Zasmakuj EKOproduktów i ETNOsmaków: spróbuj z nami ziół od prawdziwej zielarki, miodu od pszczelarza, regionalnych dań i produktów od lokalnych wytwórców!

Na ETNOmaniaków czeka:

- 150 stoisk wystawców tradycyjnego rzemiosła oraz projektantów EKO i FOLKdizajnu (ubrania, torebki, biżuteria, zabawki, elementy wyposażenia wnętrz)

- pokaz ETNOmody, 40 warsztatów z twórcami

- przestrzenne ETNOinstalacje, strefa dzieci (zajęcia z animatorami)

- SLOWfood i ETNOsmaki wraz z degustacjami regionalnych potraw i EKOproduktów

- koncerty młodych polskich zespołów z folkowym zacięciem.

Impreza, organizowana po raz szósty przez Fundację NADwyraz, odbędzie się na terenie Nadwiślańskiego Parku ETNOgraficznego w Wygiełzowie (40 km od Krakowa). Zapraszamy na Festiwal oglądaj, poznawaj i doświadczaj tradycji, naucz się technik rzemieślniczych, kupuj, odkrywaj, odpoczywaj w cieniu chaty i korzystaj z mnóstwa innych FOLKowych atrakcji.

ETNOmaniaku! Przyjedź zobaczyć, jak tradycja uczy, bawi i inspiruje!

szczegóły: etnomania.pl

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Patronat Honorowy nad imprezą objął Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

17 lipca 2016 r., godz. 11.00-19.00

Skansen w Wygiełzowie (ul. Podzamcze 1, 32-551 Wygiełzów)

Bilety wszystkie atrakcje Festiwalu bezpłatne, obowiązuje bilet wstępu do skansenu

Więcej informacji na:

facebook.com/szlak.tradycyjnego.rzemiosla

facebook.com/events/483785681821239/

ul. Kielecka 17, 31-523 Kraków, 12 686 06 06

banne_ETNOmania2016.jpg

powiat-chrzanowski.pl/

powiat-chrzanowski.pl/aktualnosci/2016-06-28-festiwal-etnomania-startujemy-dla-was-juz-po-raz-szosty.html

Autor: -