Metodą „na hydraulika” seniorka straciła sporą sumę

Podczas spotkań z społeczeństwem czy za pośrednictwem mediów policjanci często przypominają o tym, aby nikomu nie przekazywać żadnych pieniędzy oraz, żeby nie wpuszczać nieznajomych do domów i mieszkań. Zdarzają się jeszcze jednak przypadki, gdzie niestety oszuści osiągają swój cel.

Do takiego zdarzenia doszło 15 października br. na jednym z osiedli w Chrzanowie, gdzie o  godz. 11:00 seniorka otworzyła oszustom drzwi swojego mieszkania. Stojący w nich kobieta i mężczyzna oświadczyli, że w bloku jest awaria i muszą dokonać sprawdzenia licznika wody i samej wody w łazience. Gdy nieznajomi zagadywali seniorkę  w łazience w tym czasie druga kobieta plądrowała szafki w pokoju. Niestety zanim właścicielka mieszkania zorientowała się, że mogą być to oszuści straciła sporą sumę pieniędzy. Jak się okazuje, oszuści dalej stosują stare metody działania.

Pamiętajmy. Nie wpuszczajmy nieznajomych do domów i mieszkań, nie przekazujmy nieznajomym żadnych pieniędzy. O każdym przypadku budzącym w nas podejrzenie oszustwa niezwłocznie informujmy Policję pod numerem 112.

Komentarze   
-5 #1 Erlinda 2019-12-11 18:36
Thank you for all your valuable labor on this blog.
Kate take interest in participating in investigation and it's easy to see why.
A number of us learn all of the lively means you make invaluable tips
via your web blog and even increase contribution from the others on that article so
our favorite daughter has always been being taught a lot.
Take pleasure in the remaining portion of the year. Your performing a fantastic
job.

my web page เจล powercum ครีม: https://th.tomdoo.de/potency/281/powercum/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.