Agresywni mieszkańcy Karniowic pobili mężczyznę w Młoszowej.

Wczoraj (13 maja b.r) przerażona mieszkanka Młoszowej zadzwoniła z prośbą o pomoc do dyżurnego Komisariatu Policji w Trzebini. Z  relacji kobiety wynikało, że trzech mężczyzn wtargnęło na jej posesję, tłukli po szybach,  byli agresywni i nie reagowali na wezwania gospodarzy, by opuścili ich dom. Weszli do pomieszczeń mieszkalnych wbrew  woli właścicieli, następnie zaatakowali gospodarza,  okładając go po głowie pięściami. Kobieta znała napastników, którzy zaraz po zajściu uciekli. Niezbyt długo cieszyli się wolnością, patrol, który przybył na miejsce, chwilę po zdarzeniu zatrzymał trzech agresorów w wieku 31, 37 i 46 lat, jak się okazało mieszkańców Karniowic. Napastnicy noc spędzili w policyjnym areszcie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy  pozwolił na przedstawienie sprawcom zarzutów naruszenia miru domowego, pobicia i uszkodzenia ciała oraz gróźb kierowanych do gospodarzy. Za popełnione czyny mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.  

Komentarze   
+5 #1 abc 2018-05-15 03:44
Komentujący na stronach Przelomu o nicku "Kandydat" to jakiś niedorozwinięty analfabeta i psychicznie niebezpieczny oszołom...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również