W sobotę (24.09.2011) około godziny 22, Komisariat Policji w Trzebini został powiadomiony o pobiciu na ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini. Zgłaszająca zdarzenie kobieta podała rysopis sprawcy.

- Na miejsce udał się partol policjantów. W trakcie poszukiwania sprawcy w rejonie miejsca zdarzenia, policjanci zatrzymali mężczyznę, który zgadzał się z podanym rysopisem. Na widok policji mężczyzna odrzucił foliowy worek z zawartością srebrnych zwitków z białym proszkiem – informuje Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

W srebrnych zwitkach łącznie znajdowało się 17 gram narkotyków. Ponadto policjanci przy zatrzymanym mężczyźnie znaleźli kradziony telefon marki Nokia N95.

- Zatrzymany 27 letni mieszkaniec Trzebini, był pijany – miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca został osadzony w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie – dodaje rzecznik KPP.

Komentarze   
0 #1 WZW 2011-09-27 19:14
Moim marzeniem jest spotkać takiego cwaniaczka, no może nawet dwóch hehe
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.