Pociągi na linii Chrzanów/Trzebinia - Kraków mają bardzo duże opóźnienia. Przyczyną jest zerwana trakcja w pobliżu Krzeszowic. W chwili obecnej ruch odbywa się wahadłowo tylko jednym torem. PKP informuje, że opóźnienia w związku z tym faktem mogą sięgać 30 minut, pasażerowie jednak natychmiast weryfikują, że niektóre pociągi przyjeżdżają z ponad godzinnym opóźnieniem.

Powodem awarii jest defekt jednego z pociągów, który około godziny 9 rano zerwał sieć trakcyjną przy PKP w Krzeszowicach.

Jak się wstępnie dowiedzieliśmy z Informacji Kolejowej awaria ma zostać szybko usunięta i około godziny 16:00 wszystko ma wrócić do normy. Do tego momentu PKP prosi o wyrozumiałość.

Na ten czas zalecamy pasażerom korzystanie jednak z innego środka transportu. Z związku z tym zdarzeniem opóźnione jest wiele pociągów jadących w stronę Katowic czy Oświęcimia.

fot. PKP w Krzeszowicach

Komentarze   
0 #1 nobody 2010-12-17 17:47
Być może awaria w Krzeszowicach była dzisiaj kolejną na trasie Trzebinia-Krakó w. Rano pomiędzy 6:20 a 7:00 nie przejeżdał przez Trzebinię żaden pociąg. Te które dojechały do dworca były ustawiane w kolejce. Nie wiem jak długo trwał całkowity zator bo musiałem pojechać do pracy minibusem.

BTW dołączone zdjęcie wyraźnie pokazuje, że to śnieg i mróz są powodami nasilonych awarii ;-)
Cytować
0 #2 akita 2010-12-17 18:56
Czy to nie aby plagiat? http://www.przelom.pl/przelom-online/5928/TRZEBINIA-Problemy-na-torach/
gdzie byli cały dzień z tym info
jak tak to nic na online nie dają wszystko w papier a jak wy coś dacie to i oni co za hipokryci:sad:
Cytować
0 #3 body 2010-12-17 21:06
Koło 9? Dziwne, ja jechałem busem o 8:15 i ktoś mówił, że chciał jechać pociągiem ale musiał zwrócić bilet z powodu zerwanej trakcji.
Cytować
0 #4 urbik 2010-12-17 22:25
na dworcu w Trzebini byłem o 5 50 i już wtedy nic nie jeżdziło . Z tego co słyszałem na poczekalni to pociagi już po 4 nie dojeżdzały . Gratulacje dla kasjerki PR w Trzebini za sprzedawanie biletów bez informacji o problemach .
Cytować
0 #5 OLA:: 2010-12-19 06:19
Nie tylko PKP, ma opóżnienia, możecie sobie wyobrazić żeby list wysłany z Zabrza 6 grrudnia dotarł do Chrzanowa 16grudnia?-1odn i to zajmuje poczcie polskiej?:-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.