Pościg rozpoczął się tuż po godzinie trzeciej w nocy, gdy patroli policji zainteresowało szybko jadące ulicą Pogorską w Chrzanowie BMW. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać samochód do kontroli jednak kierowca zaczął przed nimi uciekać.

- Na widok policjantów nie zatrzymując się zaczął uciekać w kierunku Pogorzyc – relacjonuje Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. - Policjanci ruszyli w pościg i wspólnie z wezwanymi do pomocy patrolami zakończyli pościg za uciekającym na ulicy Chrzanowskiej w Pile Kościeleckiej.

Po zatrzymaniu okazało się, 29-letni kierowca ma 2,5 promila alkoholu w organizmie, nie posiadał również prawa jazdy.

- Został on zatrzymany w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych KPP Chrzanów. Odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 – zaznacza rzecznik.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj w nocy (23.01.2012).

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio