Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Yogi, Coralgol czy Miś Uszatek – któż z nas ich nie zna? To bohaterowie kultowych już bajek, którzy na dobre weszli w kanon uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, przebojów szklanego ekranu.

Pluszowy niedźwiadek to największy przyjaciel każdego dziecka. Można się do niego przytulić przed snem i wypłakać, gdy smutno. Jest niezastąpiony. Każdy dorosły z nostalgią wspomina swego pluszaka, symbol beztroskiego dzieciństwa. Pluszowy miś od ponad stu lat towarzyszy dzieciom na całym świecie. 25 listopada ten sympatyczny niedźwiadek obchodzi swoje święto.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia MOKSiR w Chrzanowie przygotował dla najmłodszych chrzanowian mnóstwo niespodzianek. Podczas obchodów dzieci mogły m.in. obejrzeć przedstawienie „Miś Świata” przygotowane przez Anetę Leśniakiewicz i aktorów Teatru Imaginarium oraz posłuchać bajek Grzegorza Janusza.

Było też kreatywnie. Odbył się bowiem konkurs na ekologicznego misia. Wszystkie zabawki z recyklingu podziwiać można w Galerii „Na Styku”, gdzie wystawiona jest pokonkursowa ekspozycja.Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych misiów w naszej galerii.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.