W trakcie akcji trwającej od piątku do wtorku doszło do 14 kolizji, jednego wypadku. Policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierowców.

Jedna osoba została ranna w wypadku do którego doszło 31 października w Alwerni.

- Jadący motorowerem 23-letni mieszkaniec Czernej w trakcie manewru wyprzedzania zderzył się z samochodem osobowym marki Peugeot. W wyniki zderzenia 23 latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala – informuje Robert Matyasik, rzecznik chrzanowskiej policji.

Do wypadku doszło w okolicach godziny 21:35 na ulicy Mickiewicza w Alwerni. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Również 31 października na ulicy Pocztowej w Płazie patrol dzielnicowych zatrzymał 52-letniego rowerzystę. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec Płazy ma 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do roku.

W dzień Wszystkich Świętych – 1 listopada – mieszkaniec Płazy powiadomił Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie o samochodzie, który wjechał do rowu na ulicy Hetmańskiej.

- Na miejsce zdarzenia drogowego przybył patrol Wydziału Ruchu Drogowego z KPP Chrzanów, który potwierdził zgłoszenie jak tez zastał kierującego samochodem osobowym marki Honda 25-letniego mieszkańca Chrzanowa, który znajdował się w stanie nietrzeźwym prawie 2,2 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi Robert Matyasik.