Już jutro Europejski Dzień Bez Samochodu, kierowcy będą mogli zupełnie za darmo podróżować przez cały dzień komunikacją autobusową ZKKM. O akcji informowaliśmy już w zeszłym tygodniu.

By w dniu jutrzejszym nie zapłacić za przejazd konieczne jest zabranie ze sobą dowodu rejestracyjnego auta. Jednak trzeba być właścicielem lub współwłaścicielem pojazdu oraz posiadać dokument tożsamości.

Podczas dzisiejszego zgromadzenia zarządu ZKKM, jego członkowie zastanawiali się ile na takim dniu straci związek. Doszli jednak do wniosku, że akcja może przyciągnąć nowych pasażerów. Kierowcy, którzy na co dzień do pracy dojeżdżają samochodami będą mogli za darmo sprawdzić czy odpowiadają im dojazdy autobusami, czy pasują połączenia oraz godziny odjazdów.

Czy to odpowiedni sposób promocji ZKKM i zmian jakie w nim ostatnio zaszły?

Darmowe przejazdy dla kierowców podczas Europejskiego Dnia Bez Samochodu zostały na stałe wpisane do regulaminu ZKKM co oznacza, że w latach następnych akcja będzie kontynuowana.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.