W sobotę 12 grudnia 2009 roku Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „MŁOSZOWA" zorganizował spacer Nordic Walking na trasie Płoki - Lgota – Płoki, która liczyła około 8 km. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wiatr, chłód, najwytrwalsi spacerowicze nie zawiedli. Trasa wiodła najpierw przez bukowy, a potem iglasty las, w których na szczęście nie odczuwało się wiatru.Kolejny spacer zaplanowano na poświąteczną niedzielę, 27 grudnia 2009 roku. Zbiórka o godzinie 10-tej na parkingu na skraju Puszczy Dulowskiej. Spacer odbędzie się przez puszczę w kierunku kopuł w Nieporazie, od uczestników będzie zależało jak długą trasą. Poświąteczny spacer z kijkami to wspaniała okazja do zgubienia kalorii po świętach, a od nas będzie zależało jak dużo ich zgubimy, wybierając tempo oraz odległość. Serdecznie zapraszam, będzie na pewno sympatycznie.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku wszystkim miłośnikom Nordic Walking składam najlepsze życzenia:

Niech ten radosny i pełen spokoju czas Świąt przyniesie radość, miłość, zdrowie oraz nadzieję na lepsze jutro, wzajemną życzliwość i szacunek na każdy dzień nowego roku.

fotografia : Kaziu, Łukasz

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.