W sobotę 12 grudnia 2009 roku Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „MŁOSZOWA" organizuje kolejny spacer Nordic Walking Zbiórka uczestników spaceru o godz. 10.00 na parkingu przy Sanktuarium Matki Bożej Patronki Polskich Rodzin Robotniczych w Płokach. Trasa wycieczki Płoki - Lgota - Płoki będzie liczyła około 8 km.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na spacer. Dla tych którzy nie mają możliwości dojazdu własnym pojazdem do Płok, proszę o kontakt, dysponujemy wolnymi miejscami w samochodzie. Polecam tą formę ruchu, zwłaszcza przed nadchodzącym okresem świątecznym. W czasie godzinnego spaceru można spalić ca 4oo kalorii, albo i więcej, w zależności od tempa chodzenia. Nordic Walking w znaczny sposób wspomaga odchudzanie.

Chodzenie z kijkami nadaje rytm marszowi oraz wydłuża krok, przez to pokonuje się dystans większy w krótszym czasie. Chodząc z kijkami rozwija się harmonijnie mięśnie górnych oraz dolnych partii ciała. Nordic Walking to dobry sposób na obcowanie z naturą, na wzocnienie odporności na przeziębienia. W czasie marszu można porozmawiać, poznać nowych ludzi. Dowodem na przyjemne, wspólne spędzanie czasu jest powstanie stałej kilkunastoosobowej grupy. Zapraszam i ciebie, dołącz do nas. W grupie jest raźniej.

Ponadto zawsze w spacerze bierze udział instruktor Nordic Walking, można po koleżeńsku skorzystać z porady, nauki, korekty itp.

Zapraszam do grupy Nordic Walking

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.