×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 96

Serdecznie witam wszystkich miłośników Nordic Walking po za długiej, za mroźnej i za śnieżnej zimie. Najwyższa pora aby rozruszać mięśnie i stawy w piękny wiosenny czas w miłej atmosferze.

Zdjęcie z wcześniejszego spaceru w Puszczy Dulowskiej z udziałem PUKS

Bardzo dobrym miejscem na pierwszy spacer będzie Puszcza Dulowska. Dlatego zapraszam chętnych na spotkanie w piątek, 26 marca 2010 r. o godzinie 16.30 tradycyjnie na parkingu na skraju puszczy od ulicy Szembeka w Młoszowej. Długość trasy do uzgodnienia na miejscu w trakcie spaceru, w zależności od kondycji uczestników. Zdaję sobie sprawę, że lepszym dniem do spaceru była by sobota, ale z prognoz wychodzi, że w sobotę będzie padać.

Zapraszam chętnych na spacer, informacje także w naszej grupie Nordic Walking.

Komentarze   
0 #1 Rowery 2010-03-24 15:20
Zima była w końcu polska, piękna, obfita, śnieżna. Kijki nieźle radziły sobie w śniegu, pomagając utrzymać równowagę na lodzie
:-) Oby więcej takich zim.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.