Pod takim hasłem w najbliższy piątek, 18 października, odbędzie się seminarium edukacyjne, dotyczące profilaktyki raka piersi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11 w sali kinowej Domu Kultury „Sokół” w Trzebini.

rak piersi

Październik to miesiąc, w którym od wielu lat w Polsce prowadzona jest kampania promocyjna, dotycząca profilaktyki chorób nowotworowych piesi. Chrzanowskie amazonki, przyłączając się do ogólnopolskiej kampanii, od kilku lat organizują seminarium edukacyjne. Ma ono na celu pogłębienie wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia choroby, upowszechniania wiedzy i umiejętności samobadania piersi. Przede wszystkim ma uzmysłowić kobietom, że ten problem może dotyczyć każdej z nich.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych gmin powiatu chrzanowskiego, przyjaciele Amazonek, przedstawiciele organizacji społecznych, młodzież szkolna, Amazonki.

W programie m.in. pokaz samobadania piersi, wykłady „Rak piersi oczami onkologa”, o odkwaszaniu i oczyszczaniu organizmu, podsumowanie 10-letniej historii seminarium występy artystyczne, Będzie też możliwość zadawania pytań.

 

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.