Zachęcamy do lektury najnowszego wydania bezpłatnego Biuletynu Gminnego „Z Serca Trzebini”. To rzetelne źródło informacji. Gazetę można otrzymać w urzędzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach, Trzebińskim Centrum Kultury, krytej pływalni Aqua Planet, lokalnych przychodniach zdrowia i wielu punktach handlowych w gminie.

biuletyn
W biuletynie piszemy o sprawach, które Was dotyczą. W najnowszym numerze przeczytacie m.in. o nowej strzelnicy pneumatycznej, jaką otwarto na basenie, odnowie harcerskiej bazy w nadmorskich Wiciach, czy kolejnej tężni, jaka powstaje w gminie.

Z racji faktu, iż niedawno wybrzmiał w szkołach pierwszy dzwonek, wiele materiałów dotyczy oświaty. Polecamy szczególnie rozmowę z dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini o tym, jaki może być ten rok szkolny. Są też relacje z wręczenia najlepszym uczniom gminnych stypendiów, czy nominacji nowo wybranym dyrektorom placówek oświatowych.

Zachęcamy także do lektury rozmowy z Jackiem Augustynkiem, prezesem zarządu MKS Trzebinia, który uważa, że w gminie wielkości Trzebini wystarczyłyby trzy kluby piłkarskie.

Biuletyn_Gminny_Z_Serca_Trzebini_wrzesień_2022.pdf