Rodzinny Dzień Sportu w Młoszowej już w ten weekend
Zapraszamy na Dzień Rodziny i Sportu w Młoszowej! W dniach 7 i 8 czerwca mieszkańcy będą mogli wziąć udział w licznych sportowych atrakcjach i rodzinnych zabawach. Wydarzenie jest współfinansowane przez Gminę Trzebinia w ramach Bonu Aktywności Lokalnej.
  1. Impreza odbędzie się na terenie ZSP w Młoszowej.
  2. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
  3. Organizatorzy: Rada Sołecka Młoszowej i Trzebińskie Centrum Kultury.
  4. Termin: 7 i 8 czerwca 2024.

Już wkrótce Młoszowa stanie się centrum sportowych emocji i rodzinnej zabawy. Rada Sołecka Młoszowej wraz z Trzebińskim Centrum Kultury przygotowują wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Warto zaznaczyć, że wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny, co z pewnością przyciągnie wielu mieszkańców.

„Dzień Rodziny i Sportu” to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi. Organizatorzy zadbali o różnorodność atrakcji, które zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych. W programie znajdą się między innymi: gry i zabawy sportowe, warsztaty oraz konkursy rodzinne. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Warto zauważyć, że impreza jest współfinansowana przez Gminę Trzebinia w ramach Bonu Aktywności Lokalnej. Dzięki temu, organizatorzy mogli przygotować jeszcze więcej atrakcji i zapewnić uczestnikom najwyższą jakość wydarzenia.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu! Spotykamy się 7 i 8 czerwca na terenie ZSP w Młoszowej. Do zobaczenia!


Opierając się na: TCK