W niedzielę, 26 maja odbędą się wybory o Parlamentu Europejskiego.

W najbliższą niedzielę wybory do Europarlamentu

W  okręgu nr 10 dla województw małopolskiego i świętokrzyskiego o mandat stara się 80 kandydatów z 8 komitetów wyborczych.

Lokale wyborcze  będą czynne w godzinach od 7:00 do 21:00.

Pełna lista kandydatów do Europarlemnentu:

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  1. Konrad Berkowicz
  2. Dawid Lewicki
  3. Michał Wawer
  4. Andrzej Skupień
  5. Barbara Łach
  6. Marek Cieszelczyk
  7. Edyta Marszałek-Wojciechowska
  8. Maria Lechowicz
  9. Ernest Michałowski
  10. Lucyna Kulińska

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Maciej Gdula
  • Małgorzata Marenin
  • Tomasz Terlecki
  • Anna Noworyta
  • Jacek Jabłoński
  • Bogusław Długosz
  • Jakub Bocheński
  • Maria Wilczyńska
  • Tomasz Leśniak
  • Lilja Twardosz

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska - POSLD PSL Nowoczesna Zieloni

  1. Róża Thun
  2. Adam Jarubas
  3. Andrzej Szejna
  4. Ewa Sufin-Jacquemart
  5. Bogusław Sonik
  6. Jagna Marczułajtis-Walczak
  7. Dorota Niedziela
  8. Robert Wardziała
  9. Elżbieta Bińczycka
  10. Adam Cyrański

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Beata Szydło
  2. Ryszard Legutko
  3. Patryk Jaki
  4. Dominik Tarczyński
  5. Włodzimierz Bernacki
  6. Barbara Bartuś
  7. Elżbieta Duda
  8. Marek Cieślak
  9. Arkadiusz Mularczyk
  10. Anna Krupka

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  1. Jan Orkisz
  2. Maria Łaś
  3. Oskar Styczeń
  4. Tomasz Zawada
  5. Agnieszka Szmit-Morze
  6. Ewa Kwiecień
  7. Barbara Kusiak-Kobylarz
  8. Mateusz Burzawa
  9. Monika Szymańska
  10. Roman Jedynak

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz '15

  1. Paweł Kukiz-Szczuciński
  2. Piotr Kubiczek
  3. Elżbieta Zielińska
  4. Daniel Kierpiec
  5. Kamilla Martyniuk
  6. Magdalena Fogiel-Litwinek
  7. Klaudia Słowik-Maciejewska
  8. Narcyz Sadłoń
  9. Bawer Aondo-Akaa
  10. Norbert Kaczmarczyk

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  1. Krzysztof Zając
  2. Martyna Cholewa
  3. Alicja Nowak
  4. Maciej Gurgul
  5. Albina Marcinkowska
  6. Marta Słaby
  7. Łukasz Bąchor
  8. Anna Krzysztofowicz
  9. Rafał Szczykutowicz
  10. Arkadiusz Mikler

Lista nr 9 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Wyborców Polexit

  1. Stanisław Żółtek
  2. Andrzej Paciej
  3. Tomasz Krzciuk
  4. Magdalena Dzięgiel-Gądek
  5. Barbara Kowacka
  6. Maciej Sierant
  7. Joanna Łęcka
  8. Stanisław Żmigrodzki
  9. Katarzyna Fąfara
  10. Jarosław Szatan
 
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.