Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie składa serdeczne podziękowania młodzieży i nauczycielom I LO, członkom Towarzystwa Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego za współorganizację, słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie, uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 3 w Chrzanowie za udział w przemarszu z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dziękuję bardzo za wsparcie i okazaną pomoc Panom Starostom Januszowi Szczęśniakowi i Krzysztofowi Kasperkowi, Powiatowi Chrzanowskiemu, Panu Burmistrzowi Ryszardowi Kosowskiemu, Gminie Chrzanów, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Bankowi Spółdzielczemu w Chrzanowie, Trzebińskiemu Centrum Kultury, Stowarzyszeniu Przyjaciele Staszica, Parafii Św. Mikołaja w Chrzanowie, Radzie Rodziców, Panu Krzysztofowi Machnicy oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie i Zakładowi Karnemu w Trzebini za wykonanie kotylionów.

Dziękuję za zapewnienie bezpieczeństwa Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Szczególne podziękowania składam Pani Agnieszce Bąk za współorganizację uroczystości.

Bożena Bierca

I LO Chrzanów

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.