Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Libiążu i Trzebini przy Fundacji im. Brata Alberta mogą już dojeżdżać na zajęcia nowymi mikrobusami. W środę, w siedzibie WTZ w Libiążu ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski, prezes Fundacji im. Brata Alberta poświęcił dwa nowiutkie Volkswageny.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski poświęcił dwa nowe busy dla WTZ w Libiążu i Trzebini

Zakup 9-osobowych mikrobusów, dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich został dofinansowany ze środków z PFRON w wysokości 160 tys.zł (po 80 tys. zł dla WTZ w Libiążu i Trzebini). Realizatorem programu był Powiat Chrzanowski.

Podopieczni WTZ w Libiążu cieszą się także ze zmodernizowanej niedawno siedziby przy ul. Piłsudskiego. Uroczystego otwarcia obiektu po remoncie dokonano także podczas środowej uroczystości.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na Facebooku Powiatu Chrzanowskiego: https://www.facebook.com/ZiemiaChrzanowska/

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.