W tegorocznym V Chrzanowskim Dniu Kobiet pod hasłem "Kobieta pracująca" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie weźmie udział Anna Seniuk, która promuje swoją książkę "Nietypowa baba jestem". Spotkanie z aktorką 7 marca o godz. 18.30. Poprzedzi je humorystyczny pokaz mody w klimatach słynnej kobiety pracującej z serialu "Czterdziestolatek" i taneczne show. 

Anna Seniuk gwiazdą  V Chrzanowskiego Dnia Kobiet

Będą również stoiska warsztatowe: fryzjer, make-up, wizaż, stylizacje, pokazy, zabiegi, pielęgnacje, prezentacje, konsultacje, spotkania, quiz z nagrodami. 

Organizatorzy liczą na współpracę z wystawcami, którzy będą mogli zaprezentować swoją ofertę w specjalnie przygotowanych STREFACH (możliwość sprzedaży produktów, zabiegi i pokazy - bezpłatne). Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 21 lutego pod nr tel. 32 763 27 55 (Dział Promocji MBP w Chrzanowie), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.