Czternastokilometrową trasę z Chrzanowa przez Trzebinię do Bolęcina pokonało blisko 180 uczestników Zlotu Rowerowego "Wędruj z nami papieskimi szlakami", który odbył się 26 maja. Cykliści otrzymali pamiątkową odznakę za udział w zlocie. 

Aktywnie spędzili niedzielę

Z oferty rekreacyjnej skorzystały m.in. wielopokoleniowe rodziny. Trasa nie była wymagająca, więc mogli ją pokonać również najmłodsi. Na mecie rowerzyści wzięli udział w konkursie wiedzy o powiecie chrzanowskim oraz w loterii. Do wylosowania były gadżety rowerowe. 

Tegoroczną imprezę rowerową zorganizowało i poprowadziło Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów w ramach konkursu ogłoszonego przez powiat chrzanowski na powierzenie realizacji zadania publicznego finansowanego ze środków powiatu.  Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów zorganizuje również Zlot Rowerowy "Ekorajd z powiatem chrzanowskim", który odbędzie się  15 września.  

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.