Wypadek z udziałem motocyklisty i rowerzystek

18 maja br. na ul. Topolowej w Chrzanowie doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem motocyklisty i dwóch rowerzystek. Policjanci ustalili wstępnie, że 27 – letni chrzanowianin jadąc motocyklem m-ki Honda wykonując manewr wyprzedzania na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w rowerzystki. W wyniku zderzenia starsza z kobiet, 47 – latka, z obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Natomiast  młodszą 24-latka, karetką pogotowia. Do szpitala z obrażeniami trafił również motocyklista. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kierowcy Hondy zostało zatrzymane prawo jazdy a pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały zabezpieczone. Dochodzenia wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.
Policjanci apelują do kierowców o rozważną jazdę, zachowanie ostrożności podczas wyprzedzania i dostosowanie prędkości oraz techniki jazdy do warunków drogowych.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.