Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonych Przestępstwem

W tym roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” odbywać się będzie w dniach od 21  do 28 lutego.

Inicjatywa ta koordynowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości, a jej celem jest rozpowszechnienie wiedzy na temat praw przysługujących osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

W ramach obchodów „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" – od 21 do 28 lutego 2020 roku – chrzanowska Policja zorganizuje dyżury w jednostce przu ul. Jordana 7 w Chrzanowie, także w podległych Komisariatach Policji w Alwerni, Libiążu i Trzebini.

 W ramach powyższego przedsięwzięcia Sąd Rejonowy w Chrzanowie również wyznaczył dyżury w dniach 24 i 27 lutego 2020 roku w godz. od 12:00 do 14:00 w budynku przy Al. Henryka 23 – pok. 302 -   odbywać się tam będzie dyżur pełniony przez asystenta sędziego, w ramach którego osoby pokrzywdzone przemocą będą mogły uzyskać poradę prawną. Więcej informacji pod adresem: http://www.chrzanow.sr.gov.pl/tydzien-pomocy-osobom-pokrzywdzonym-przestepstwem,new,mg,1.html,383

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.