Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej

17 maja b.r.  tuż po  północy policjanci Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie na ul. Sokoła w Chrzanowie  zatrzymali do kontroli kierującego Hondą , 43 – letniego mieszkańca Chrzanowa.  W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności okazało się, że mężczyzna ten  jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności, a także posiada zakaz kierowania pojazdami. Policjanci ujawnili także  przy kierującym kilka gramów amfetaminy.  

Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy. Następnego dnia przed wyjazdem do zakładu karnego usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i złamania sądowego zakazu  prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   
-1 #1 dawid 2019-05-21 18:49
tak był skupiony na sobie, ze do glowy mu nie przyszło yanosika zabrac ze soba
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.