Policjanci z Libiąża rozpracowali grupę osób zajmujących się okradaniem paczek kurierskich
Libiąscy kryminalni rozpracowali, a  następnie  zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę, którzy zajmowali się okradaniem wartościowych paczek kurierskich z odzieżą, obuwiem i torebkami. Zgubiła ich niezgodność wagowa nadanych i zwróconych paczek.  
 
29lipca br. Komisariat Policji w Libiążu został powiadomiony przez jednego z pracowników firmy kurierskiej, która dostarczała i odbierała zamówione pakunki z punktu docelowego znajdującego się na terenie Libiąża o podejrzeniu dotyczącym okradania paczek. Z przesyłek znikały ubrania, buty, torebki oraz inne wartościowe przedmioty. Paczek tych rzekomo nikt nie odbierał i towar był zwracany do nadawcy. Tam powracały jednak puste kartony bądź o mniejszej wadze. Straty oszacowano na kwotę blisko 73000 złotych.Jeszcze tego samego dnia, dzięki współpracy z firmą kurierską i operacyjnym działaniom wytypowano sprawców kradzieży. Libiąscy kryminalni zatrzymali dwie młode kobiety w wieku 24 i 28 lat oraz mężczyznę w wieku 33 lat, a także odzyskali część skradzionych rzeczy. 
30 lipca kobiety usłyszały po pięć zarzutów kradzieży z włamaniem za co grozi im do 10 lat pozbawiania wolności. Mężczyzna – po weryfikacji jego roli - został ostatecznie przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony. Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone, że inne osoby również usłyszą zarzuty bądź zarzuty przedstawione podejrzanym zostaną rozszerzone.