Policjanci uratowali rannego łabędzia
Z niecodzienną interwencją mieli do czynienia policjanci Komisariatu Policji w Alwerni. Zostali wezwani na wały wiślane, gdzie inny funkcjonariusz jeżdżąc po służbie na rolkach zauważył rannego łabędzia.  Zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza i wraca do zdrowia.
Do zdarzenia doszło w zeszłą środę w godzinach południowych. Jednemu z policjantów korzystającemu z czasu wolnego i jeżdżącemu na rolkach wzdłuż wałów wiślanych drogę zastawił ranny łabędź. Ptak  siedział na rozgrzanym asfalcie, miał ranne podbrzusze i nogę. Policjant powiadomił dyżurnego z Komisariatu Policji w Alwerni, który na miejsce wysłał patrol i powiadomił specjalistyczne służby. Przybyli na miejsce policjanci napoili łabędzia i zadbali o jego bezpieczeństwo do czasu przyjazdu pracowników firmy, którzy to zabrali ptaka dolecznicy.   
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.