Nożownik usiłował zabić kolegę

Tuż przed północą  27  czerwca  na klatce schodowej w jednym z bloków  w Chrzanowie   rozegrała się scena mrożąca krew w żyłach. Jak wstępnie ustalono między dwoma mężczyznami doszło do kłótni w jednym z mieszkań. W trakcie szarpaniny, która przeniosła się na klatkę schodową, 23-letni mieszkaniec Trzebinii wyciągnął nóż i dwukrotnie ugodził nim 32-letniego mieszkańca Chrzanowa. Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego oraz Policja. Zraniony mężczyzna natychmiast został przewieziony do szpitala natomiast nożownik został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy. 


28 czerwca br. Sąd Rejonowy w Chrzanowie uwzględnił wniosek miejscowej prokuratury rejonowej odnośnie zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego, któremu zarzucono  usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i któremu w związku z tym grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności. 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.