Kolejny tragiczny wypadek motocyklisty na drogach powiatu chrzanowskiego

Tuż po północy 23 czerwca w Trzebini na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym doszło  do tragicznego wypadku, w którym kierujący motocyklem Kawasaki, 36 – letni mieszkaniec Libiąża pomimo natychmiastowo udzielonej  pomocy zmarł w szpitalu.

 

Kierujący motocyklem poruszał się droga krajową 79 w kierunku Chrzanowa.  Dojeżdżając do ronda przy skrzyżowaniu z ul. Harcerską z nieustalonych przyczyn stracił  panowanie nad motocyklem i wywrócił się. Patrol policji, który przybył na miejsce razem z załoga ogotowia ratunkowego podjął  natychmiastową reanimację motocyklisty  przywracając mu czynności życiowe. Niestety po paru  godzinach pacjent zmarł w szpitalu.

 

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie prowadzi postępowanie nadzorowane przez tutejszą prokuraturę rejonową, którego celem jest wyjaśnienie  przyczyn oraz okoliczności tragicznego wypadku drogowego. 

Komentarze   
-1 #1 abc 2019-06-25 11:52
szkoda i żal prawego i dobrego ojca, męża i człowieka...dob rych Pan Bóg zabiera, natomiast złych zostawia na ziemi... Panie świeć nad jego duszą i weź w opiekę jego najbliższą rodzinkę...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.