Ankieta dotycząca sposobu ogrzewania budynków

W związku z realizacją zadań z zakresu ochrony powietrza przez Gminę Alwernia, Urząd Miejski
 w Alwerni uprzejmie informuje, że opracowywana jest zbiorcza informacja dotycząca sposobu ogrzewania budynków na obszarze Gminy Alwernia. Ankieta posłuży do zbudowania „Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Małopolsce”, prowadzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Program Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego przyjęty Uchwałą Sejmiku Województwa nr XXXII/451/17 z dnia 23 stycznia 2017 roku nakłada na gminy obowiązek przygotowania i aktualizacji ww. bazy.

Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety i dostarczenie osobiście lub listownie do Urzędu Miejskiego w Alwerni, ul. Gęsikowskiego 7, 32-566 Alwernia, lub przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.