Już jutro w Starej Kotłowni zagrają Natty Dead, laureaci konkursu MEGAFON 2012, organizowanego przez Radio Kraków. Natty Dead grają muzykę, która jest połączenie reagge, ska i rocka.

Formacja została zawiązana w połowie 2009 roku jako kontynuacja i równocześnie nowe oblicze istniejącego od 1993 roku zespołu Natty Dread. Pod pierwotną nazwą zespół istniał z przerwami około 15 lat, zagrał kilkadziesiąt koncertów, by w roku 2005 nagrać album „Niezmienny". Na obecny repertuar składają się zarówno utwory z początku działalności jak i nowe nagrania.

Przez skład obu formacji przewinęło się w sumie kilkadziesiąt osób, jednak od początku działalności, aż po dzień dzisiejszy trzon zespołu stanowią: wokalista i gitarzysta - Szaman el Virahoo (Paweł Dudziński) oraz bębniarz - DrCodi (Konrad Matejczuk). Pozostali członkowie Natty Dead to: Mario Gangsta (Mariusz Bednarski)- gitara prowadząca, Siwy (Marek Michnik) - bas, Bizon (Gabriel Trzos) - trąbka, Bugi (Mateusz Bugajski) - saksofon.

Bilety w cenie 10 zł można kupić w Informacji MOKSiR oraz w klubie w dzień koncertu.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.